GTX 1650 ile i7-860 Kullanılır mı?

Forumda bir arkadaş yanlış hatırlamıyorsam yüksek bir O.C yapıp bu işlemci ile RX 580 kullanmıştı. Çok verimli olacağını sanmam X3440 alıp biraz hız aşırtıp kullanmanız daha iyi olur. Mümkünse 1650 değil de S modelini alın.

Darboğazlı darboğazlı oynayamaz mıyım?

Oynarsınız neden oynayamazsınız. 60FPS veren oyundan 20-25 FPS değer alırsınız yani bu kadar basit.

Dediğim gibi X3440 yanına destekliyor ise Snowman M.200 alın 3, 5GHz gibi bir değere çıkın en azından az bir darboğaz olsa bile çoğu oyunda yüksek grafik ayarlarında takılmadan oynarsınız.

Forumda bir arkadaş yanlış hatırlamıyorsam yüksek bir O.C yapıp bu işlemci ile RX 580 kullanmıştı. Çok verimli olacağını sanmam X3440 alıp biraz hız aşırtıp kullanmanız daha iyi olur. Mümkünse 1650 değil de s modelini alın.

Hiç OC yapmadan darboğazlı darboğazlı kullanılamazmı.

Hiç overclock yapmadan darboğazlı bir şekilde kullanamaz mıyım?

Yukarıda belirttim beni dinleyin ve yazdığım şekilde kullanın.

X3440 alın yanına 85₺ gibi bir fiyata Snowman M.200 alın. 3, 5GHz gibi bir değere çıkarak oyunların çoğunu High ve Ultra ayarlarda olmak şartı ile 1080P bir şekilde oynayın.

Derseniz ben 80 100FPS yerine 20 30FPS alarak oynarım evet kullanırsınız.

Ayrıca o.c yapmak istemiyorsanız neden böyle bir kart alıyorsunuz? Gidip RX460, RX560, GTX 750 Ti, GTX 950 gibi 2. el uygun çözümlere bakın.

1050 Ti nasıl olur stok hızdaki i7-860'la.
Sıfır alınmaz hocam. Sıfır en düşük 1650S alınmalı. güncel sisteme geçmeniz gerekli 10100F'li bir anakart, işlemci, RAM alabilirsiniz. Bütçe yoksa şuan ki hali ile kullanın sonra konu açın sistemi güncelleyip alın. Yada şimdi kartı alıp darboğazla kullanıp sonradan güncelleyin sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı