GTX 1650 ile mining yapılmalı mı?

Wroxe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, elimde ASUS TUF GTX 1650 cift fanli modeli var. Bununla tek kartla mining yapmak istiyorum. En cok getiriyi RVN ile mi alirim? Gunluk ne kadar kazanirim? 1 2 ay yapsam kartin omru belli duzeyde azalir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de GTX 1650 var. Biraz araştırmıştım, kazancı elektrik faturasının altında kalıyor diye duydum. Mining yaptıkça zarara giriyorsunuz. Yine de bilen birisi yazsın ona göre karar verin.

PC'nin diğer bileşenlerini yormaya değecek bir kazanç getirmez. Ben 3070 ile bile yapmaya değer bulmuyorum.

PC'nin diğer bileşenlerini yormaya değecek bir kazanç getirmez. Ben 3070 ile bile yapmaya değer bulmuyorum.
3070Ti ile kazim yapan bir arkadas vardi o karti kullanin bence mining icjn en kotu 1 2 ay yapsaniz elinize para geçer
Bende de GTX 1650 var. Biraz araştırmıştım, kazancı elektrik faturasının altında kalıyor diye duydum. Mining yaptıkça zarara giriyorsunuz. Yine de bilen birisi yazsın ona göre karar verin.
Demin dc deki bilgili bir arkadasa sordum gunluk 8tl falan kaziyor dedi elektriği dusunce 4 tl falan kaliyor yani aylik 120 tl icin karti yormaya degmez

Geri
Yukarı