GTX 1650 ile yayın olur mu?

Efe8979

Decapat
Daha fazla  
Sistem:
İşlemci: Ryzen 5 1600 fanlı.
Ekran kartı: GTX 1650 4 GB OC ASUS.
RAM: Cruistal Ballistix 8 GB.
Anakart: ASUS EX-A320-Gaming.

Çok emin değilim ama 8 GB RAM biraz yetersiz gelebilir. Bir sürü uygulamayı aynı anda çalıştırman gerekecek oyun Discord Chrome OBS falan bayağı yorabilir RAM'i. 16 GB olsa daha çok rahat edersin. Onun dışında internetin iyiyse yayında sıkıntı olmaz

Çok emin değilim ama 8 GB RAM biraz yetersiz gelebilir. Bir sürü uygulamayı aynı anda çalıştırman gerekecek oyun Discord Chrome OBS falan bayağı yorabilir RAM'i. 16 GB olsa daha çok rahat edersin. Onun dışında internetin iyiyse yayında sıkıntı olmaz.

Hocam bu arada windows 10 superlite kullanıyorum ben 0.5 GB RAM kullanıyor, o sürümü kurarsanız o zaman sıkıntı çıkmaz, mem reduct tarzı programlarla da 0.3 GB kadar indirmişliğim oldu.

Bahsettiğiniz Windows sürümü Microsoft tarafından mı yayınlanmış yoksa başka bir kullanıcı mı yapmış?

Orası tartışılır, bir kullanıcı yaptı fakat arkadaş güvenmiyorsa Microsoft'un yayınladığı Lite sürümleri var onlar bir tık daha fazla RAM tüketiyor. (bu arada korsana teşvik etmiyorum ben kullanıyorum diyorum kişinin özgür iradesi altındadır.)

Geri
Yukarı