GTX 1650 laptop Fortnite performansı

ıvx

Decipat
Düşük-orta ayarlarda kaç FPS alabilirim?
Sistemim:
i5 11400H.
8 GB RAM.
GTX 1650 laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM' 8X2 yapmanı öneririm. Yanına bir tane daha RAM al yani. 1.5 kat performans artışı yakalarsın.

Su anki hali ile dusukte 90 üstü alır.

Sistemim:
i5 11400H.
8 GB RAM.
GTX 1650 laptop.

Oyunu kurup kendiniz test edebilirsiniz. Forumda ki kişiler ne söylese yalan olur. Kesin bir bilgi verilemez yani. Bana da Forza Horizon 4'ü medium da 60FPS oynarsın dediler oynayamıyorum mesela.

Sistemim:
i5 11400H.
8 GB RAM.
GTX 1650 laptop.
Orta ayarlarda 60 FPS alırsınız gibime geliyor.
Oyunu kurup kendiniz test edebilirsiniz. Forumda ki kişiler ne söylese yalan olur. Kesin bir bilgi verilemez yani. Bana da Forza Horizon 4'ü medium da 60FPS oynarsın dediler oynayamıyorum mesela.
Hocam o sistem ile konuyu açmanız bile yanlış.

Bayağıdır oynamadım fakat hazırladığım kadarıyla Legion 5 laptopla (aşağıda mevcut) 1080p düşük-yüksek karışık ayarlarda 70-130 arası gidip geliyor ortalama 90 civarı alıyorum.

1- ben konuyu açmadım.

2- sisteminiz çok kötü diye dedim?

Herkesin 11.nesil sistem alacak durumu olmuyor maalesef. Ayrıca birkaç ince ayar ile medium ayarlarda akıcı oynayabiliyorum bunu da eklemek istiyorum. Sistemim eski olabilir ama kötü değil. Hala 1GB - 2 GB RAM ile bu forumu kullanan insanlar var.

Herkesin 11.nesil sistem alacak durumu olmuyor maalesef. Ayrıca birkaç ince ayar ile medium ayarlarda akıcı oynayabiliyorum bunu da eklemek istiyorum. Sistemim eski olabilir ama kötü değil. Hala 1GB - 2 GB RAM ile bu forumu kullanan insanlar var.
Siz nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlıyorsunuz,1-2 GB RAM ile bu siteyi kullanan insanlar da var karşısındaki kişilerde art niyet aramayanlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı