GTX 1650 laptop hala beni idare eder mi?

BHYigit

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2023'te sizce beni GTX 1650 Acer Nitro 5 laptop hala idare eder mi? Oynadığım oyunlar; Valorant, CS:GO vb. FPS oyunları oynuyorum genelde. Sizce yeni bir laptop alınır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler😃

FPS'im Valorant'ta 1080p minimum ayarlarda 100-150 arası dolaşıyor.

Arkadaşlar 2023'te sizce beni GTX 1650 Acer Nitro 5 laptop hala idare eder mi? Oynadığım oyunlar; Valorant, CS:GO vb. FPS oyunları oynuyorum genelde. Sizce yeni bir laptop alınır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler😃

Oyun oynamak istiyorsan laptopunu sat masaüstü al. :)

Ben idare ediyorum.(masaüstü almadığım için çok pişmanım ) şu an lise 2ye gidiyorum üniversiteye kadar idare edeceğim artık, sorunuza gelirsek evet idare eder ama eğer derseniz ben yüksek ayarlarda oynamak istiyorum, o zaman laptopunuzu satıp yenisini almak mantıklı.

CS Valorant gibi oyunlar oynuyorsan rahat yeter çünkü bu oyunlar zaten düşükte oynanan oyunlar
Yeni nesil oyunlar için Ultra da oynatmaz ama düşükte oynarsan yine rahat oynarsın.

Bu oyunlar için hayli hayli eder.

Starfield'a kadar olan oyunlarda aslında iyi idare eder. Fakat Starfield düşük ayar ve FSR ile 30 FPS sınıra gelmiş artık.

Geri
Yukarı