GTX 1650 laptopta düşük FPS

ediline

Hectopat
Yer
üzgünlüğünde
Daha fazla  
HP Pavilion laptopunu kullanıyorum. Valorant'ta her ayarda 70 - 100 FPS, CS:GO'da 150 - 300 FPS arası alıyorum.
Pil ayarları yapılı, prizde kullanıyorum. Ekran kartı kendini çok az %'lik değerde kullanıyor ve MHz'i çok azda çalışıyor.

Sistem özelliklerim;
  • GTX 1650 4 GB.
  • Ryzen 5 3350H - AMD Radeon Vega 8.
  • 8 GB RAM.
Sıcaklıklar normal, görev yöneticisinde oyundayken %100 CPU hatası bile almaktayım. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Pavilion laptopunu kullanıyorum. Valorant'ta her ayarda 70 - 100 FPS, CS:GO'da 150 - 300 FPS arası alıyorum.
Pil ayarları yapılı, prizde kullanıyorum. Ekran kartı kendini çok az %'lik değerde kullanıyor ve MHz'i çok azda çalışıyor.

Sistem özelliklerim;
  • GTX 1650 4 GB.
  • Ryzen 5 3350h - AMD Radeon Vega 8.
  • 8 GB RAM.
Sıcaklıklar normal, görev yöneticisinde oyundayken %100 CPU hatası bile almaktayım. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

CS:GO için o FPS'ler normal ama Valorant için bir şey diyemeyeceğim.

Aynı şey bende de oluyor ama benim sistemim size nazaran bayağı düşük.
Ben yine de sistemle alâkalı olduğunu düşünmüyorum. Optimizasyonu bayağı kötü oyunun.

Sistem özelliklerim;
  • GTX 1650 4 GB.
  • Ryzen 5 3350h - AMD Radeon Vega 8.
  • 8 GB RAM.

Valorant bende de aynı. sadece işlemcimiz farklı

Geri
Yukarı