GTX 1650 laptopta oyunlar crash veriyor

ClaSsiq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba laptop yeni aldım. İçinde GTX1650 ekran kartı var. Açtığım anda ilk GeForce Experience yükleyip sürücü güncelleştirdim hızlı kurulum yaptım. Sonra da iki adet oyun indirip oynamaya çalıştım fakat 2 oyunda crash veriyor ve açılmıyor. Acaba nerede hata yaptım?

Yaptığım araştırmalara göre ekran kartı sürücümle ilgili sıkıntılar var. En azından öyle gözüküyor. Bende display Driver uninstaller diye bir program keşfettim ama kullanmaya korktum açıkçası.

Son düzenleme:
Bilgisayarınızın tam özelliklerini yazar mısınız?

Intel i5 9300HF.
16 GB RAM.
1TB HDD.
128 GB SSD (işletim sistemi SSD'ye yüklü)
GTX1650 ekran kartı.
Windows ve oyunlarınızın orijinal olmasına dikkat edin. Devam ederse hata raporunu bizle paylaşın.

Oyunlarım orijinal ancak. Windows'um orijinal değil.(Sanırım)
Bugün bilgisayarcıya gidip 40TL'ye Windows 10 yükletmiştim.

DDU driver uninstaller programı şahsen kullandığım bir programdır rehberleri internette mevcuttur. Bu programla mevcut sürücüyü kaldırıp Geforce'un tavsiye ettiği güncel sürücüyü kurarak tekrar deneyiniz

DDU Driver uninstaller programı şahsen kullandığım bir programdır rehberleri internette mevcuttur. Bu programla mevcut sürücüyü kaldırıp GeForce'un tavsiye ettiği güncel sürücüyü kurarak tekrar deneyiniz.

Anladım. Sağolun deneyeceğim birazdan.
DDU Driver uninstaller programı şahsen kullandığım bir programdır rehberleri internette mevcuttur. Bu programla mevcut sürücüyü kaldırıp GeForce'un tavsiye ettiği güncel sürücüyü kurarak tekrar deneyiniz.

Peki mevcut sürücüyü kaldırdığında güncel sürücüyü nereden yüklememi önerirsiniz?

Şimdi bir şey ile karşılaştım PC'yi güvenli modda çalıştırdım fakat. DDU'yu çalıştıramadım DDU PDB dosyası olarak gözüküyor nasıl çalıştırabilirim?

Son düzenleme:
Bilgisayarın tam adını söylersen daha iyi olur, driver paketleri oluyor üreticilerin orada tavsiye edilen sürücüleri güncelleyebilirsin. Çoğu bilgisayarcı driver yüklemeden format atıp verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı