GTX 1650 laptopta Windows 11'e geçilmeli mi?

@ParsCat Windows 11 Windows 10'dan daha kullanışlı gibi. Sürükle-bırak olsa ve birkaç görsel hata düzeltilse (kullanıma etki etmiyorlar) tam olacak. Ayrıca bende biraz daha hızlı çalıştı. Boş disk alanı dışında desteklenen hiçbir şey olmamasına rağmen.

Ayrıca temiz kurulum öneririm. Update yükseltecektir. Sil diye sorabilir ama format kadar temiz yapamaz.

@ParsCat Windows 11 Windows 10'dan daha kullanışlı gibi. Sürükle-bırak olsa ve birkaç görsel hata düzeltilse (kullanıma etki etmiyorlar) tam olacak. Ayrıca bende biraz daha hızlı çalıştı. Boş disk alanı dışında desteklenen hiçbir şey olmamasına rağmen.

Ayrıca temiz kurulum öneririm. Update yükseltecektir. Sil diye sorabilir ama format kadar temiz yapamaz.

Şimdi yüklemeye başladım zaten. Bir de siz o sistemle sıkıntı yaşamadıysanız bir zahmet bende yaşamam herhalde.
Arkadaşlar Windows 11'i yükledim. Windows 10 da windows.old klasöründe saklandığı için bilgisayarda yer çok az kaldı. Windows.old klasörünü silmemde bir sakınca varmı?

Son düzenleme:
@ParsCat Geri Windows 10'a dönmeyi planlamıyorsanız silin. Ama direkt silmeyin, disk temizleme aracı ile silin. Aracı çalıştırıp sistem dosyalarını temizle seçeneğine basın ve oradan eski Windows yüklemesi tarzı bir seçenek olacaktı. Onu seçin. Bunu yaptıktan sonra Windows 10'a geri dönmek isterseniz format atmanız gerekecektir. 2 kere düşünün bu yüzden. Bilgisayarı sanırım 2 kişiyle daha paylaşıyorsunuz. Bu fikri onlarla da danışıp öyle yapın.

Yarın oyunları test edeceğim eğer sorun olmazsa windows.old'u disk temizleme aracı ile sileceğim.
Silemezseniz çekinmeden buradan yardım isteyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı