GTX 1650 laptopta Windows 11'e geçilmeli mi?

ParsCat

Decapat
Daha fazla  
Selam, bilgisayarda drop, donma ve crash sorunları yaşadığım için Windows 11'e geçmeyi ve yeniden düzenlemeyi planlıyorum. Windows 11'e geçmeli miyim? Yani kötü yorumlardan bayağı zaman geçti artık biraz kendine geldi mi? Bilgisayarda SSD mecvut ve zaten sistem gereksinimleri hayli hayli karşılıyor.

R5 3550H.
GTX 1650.
8 GB RAM.
256 GB SSD.
1 TB HDD.

Aynı zamanda pc deki programlar vs. şu şekilde:
Windows e geçtiğimde hiçbirinde sorun yaşanmasın istiyorum

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-24_202614.png
    resim_2022-02-24_202614.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 42
Selam, bilgisayarda drop, donma ve crash sorunları yaşadığım için Windows 11'e geçmeyi ve yeniden düzenlemeyi planlıyorum. Windows 11'e geçmeli miyim? Yani kötü yorumlardan bayağı zaman geçti artık biraz kendine geldi mi? Bilgisayarda SSD mecvut ve zaten sistem gereksinimleri hayli hayli karşılıyor.

R5 3550H.
GTX 1650.
8 GB RAM.
256 GB SSD.
1 TB HDD.

Aynı zamanda pcdeki programlar vs. şu şekilde:
Windows'e geçtiğimde hiçbirinde sorun yaşanmasın istiyorum.

Dostum şöyleki sistemin yetiyor fakat Windows 11 hemen hemen yeni çıktığı için hatalarla karşılaşılabiliyorsun bunun için Windows 11'in kendini toparlaması için ona biraz daha süre vermelisin...

Dostum şöyleki sistemin yetiyor fakat Windows 11 hemen hemen yeni çıktığı için hatalarla karşılaşılabiliyorsun bunun için Windows 11'in kendini toparlaması için ona biraz daha süre vermelisin...

O zaman direkt Windows 12'ye geçer artık. Şu bekleme muhabbetini bazı kişiler iyice saçmaladı. Yok 1 sene bekle yok 2 sene. Saçmalamayı bırakın artık. Çıktıktan sonra 1-2 güncelleme gelmesini beklersin, gelince geçersin. 11'e sayısız güncelleme geldi bugüne kadar. Sürüm numarası 194'dü şu an 527.

Dostum ilk çıktığı zamanlardada bu sebep yüzünden yükseltmemiştim ama artık yeterince sabrettiğimi düşünüyorum.

Dostum şöyle ki sistemin yetiyor fakat Windows 11 hemen hemen yeni çıktığı için hatalarla karşılaşılabiliyorsun bunun için Windows 11'in kendini toparlaması için ona biraz daha süre vermelisin.
Windows 11 kurunca sistem kullanılamaz hale gelmiyor. Öyle abartıldığı kadar da hata yok. Sürükle-bırak yok ve birkaç sorun yaratmayacak görsel hata dışında bir şey yok. Ben şu anda gayet kullanılabilir olduğunu düşünüyorum.

Son bir sorum daha var şu Windows Update'den yükselttiğim zaman temiz kurulum vs. seçenekleri geliyor mu yoksa direk yüklüyor mu kendiliğinden? Pek bilgim yok o yüzden soruyorum. Birde Windows 10 dan alışık olduğumuz kısayollar , özellikler Windows 11'dede aynımı?

Yeni konular

Geri
Yukarı