GTX 1650 nasıl bir kart?

İdare ediyorum bu kart ile. İşimizi görüyor. Forza Horizon 5 oyununda 2K çözünürlük, ultra ayarlarda 40+ FPS veriyor bana. LoL'de 2K 144Hz veriyor. Savaşta vs düşüyor ama öyle fazla değil.

Krallar selam. Eniştem bana hediye olarak ASUS Phoenix GTX 1650 gönderdi (sıfır) nasıl bilirsiniz bu kartı? i3 10100F ile kullanıyorum Dual channel 8+8 =16 RAM ile.
Dengi olan kartlar nedir acaba? RX 570'den iyi midir? Nasıldır?
Bende 1650 Ti var ve gayet memnunum. Güzel bir kart. Fakat tek fanlı dikkat edin.

Krallar selam. Eniştem bana hediye olarak ASUS Phoenix GTX 1650 gönderdi (sıfır) nasıl bilirsiniz bu kartı? i3 10100F ile kullanıyorum Dual channel 8+8 =16 RAM ile.
Dengi olan kartlar nedir acaba? RX 570'den iyi midir? Nasıldır?

RX 570 denge bir kart güncel olarak güzel iyi kart ama yeni çıkan oyunları Ultra ayarlarda oynatmayabiliyor her oyunu açar ve şahsen iyi bir kart hediye gönderdiyse iyi şahsen parayla alınacak bir kart değil çünkü bunun yerine GTX 1650S almak daha mantıklı geliyor ama işte dolar kuru ve ekran kartı fiyatların uçmasıyla durum pek de öyle söylenemiyor. Tek fanlı kart kasanın hava akışı iyiyse sorun yaşamazsınız ki çok ısınacağını düşünmüyorum, ama zaten kart hediye gelmiş bunu dert edeceğinizi düşünmem kullanmanıza bakın.

1080p Ultra'da 40 FPS verirken 2K'da nasıl 40+ FPS veriyor?

Bilmiyorum ama alıyor yani.

1.png
2.png
3.png

Işıklı mışıklı yere girince haliyle orada düşüyor sadece. Normal yarışlarda sorun yok.
4.png

Yeni konular

Geri
Yukarı