GTX 1650 PUBG Oyun içinde aniden kapanıyor

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Yüklediğim ilk 2 günde sıkıntısız bir şekilde oynamıştım ama şimdi girdiğimde hata verip kapanıyor. İlk 2 hata normal crash hatasıydı. Diğerlerinden bir tanesinde GPU Memory yetmiyor gibi bir hata verdi ama ekran kartında 4 GB Memory var ve yetiyor. Keza RAM'de yeterli seviyede hepsine MSI Afterburner ile baktım.
Sistemim:
GTX 1650
Ryzen 5 3550H
6 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve işlemciden ziyade eğer ki ısınma gibi bir sorununuz yoksa RAM'iniz yetersiz kalıyor zira benim sistemimde 8 GB RAM olmasına rağmen 7.7 gibi bir civarını kullanıyor.

Ekran kartı ve işlemciden ziyade eğer ki ısınma gibi bir sorununuz yoksa RAM'iniz yetersiz kalıyor zira benim sistemimde 8 GB RAM olmasına rağmen 7.7 gibi bir civarını kullanıyor.
8 GB RAM var ama 5.92 kullanıyor. Az önce BF5'te kapandı üst üste 3 defa. RAM almam lazım sanırım. Peki Laptoptaki RAM'leri çıkartıp değişsem garantiden çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı