GTX 1650 PUBG Oyun içinde aniden kapanıyor

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Yüklediğim ilk 2 günde sıkıntısız bir şekilde oynamıştım ama şimdi girdiğimde hata verip kapanıyor. İlk 2 hata normal crash hatasıydı. Diğerlerinden bir tanesinde GPU Memory yetmiyor gibi bir hata verdi ama ekran kartında 4 GB Memory var ve yetiyor. Keza RAM'de yeterli seviyede hepsine MSI Afterburner ile baktım.
Sistemim:
GTX 1650
Ryzen 5 3550H
6 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve işlemciden ziyade eğer ki ısınma gibi bir sorununuz yoksa RAM'iniz yetersiz kalıyor zira benim sistemimde 8 GB RAM olmasına rağmen 7.7 gibi bir civarını kullanıyor.

Ekran kartı ve işlemciden ziyade eğer ki ısınma gibi bir sorununuz yoksa RAM'iniz yetersiz kalıyor zira benim sistemimde 8 GB RAM olmasına rağmen 7.7 gibi bir civarını kullanıyor.
8 GB RAM var ama 5.92 kullanıyor. Az önce BF5'te kapandı üst üste 3 defa. RAM almam lazım sanırım. Peki Laptoptaki RAM'leri çıkartıp değişsem garantiden çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı