GTX 1650 - R3 3100 sistem ne kadar eder?

Oilman

Hectopat
Arkadaşlar, sistem özellikleri aşağıdaki gibidir. Bilgisayarı 2020 kasım ayında almıştım.

İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.

Anakart: Gigabyte B450M-S2H

RAM: Adata DDR4 16 GB(2x8GB) 3000MHz XPG Gammix D30.

Ekran kartı: Galax GeForce GTX1650 Super.

SSD: Kingston HyperX Fury 3D 240GB.

Kasa: Aerocool Prime ARGB V4 500W, Full tempered glass yan panel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii pazarlık payı bırakacağım ama aşağı yukarı değerini bilmek istiyorum.

Kral yaşadığın şehir yakınsa alıcı olabilirim. Ben de bir bilgisayar arıyorum kardeşime. Minecraft bir de Ark Survival oynatacak bir oyuncu bilgisayarı istiyordu, yeni sistemler bayağı pahalıya geliyor. Ben Hatay'dayım, bir konuşursak güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral yaşadığın şehir yakınsa alıcı olabilirim. Ben de bir bilgisayar arıyorum kardeşime. Minecraft bir de Ark Survival oynatacak bir oyuncu bilgisayarı istiyordu, yeni sistemler bayağı pahalıya geliyor. Ben hatay'dayım, bir konuşursak güzel olur.

Konuşalım hocam bende Osmaniye'de yaşıyorum.

Sonra niye ikinci el pahalı araba piyasası da bu şekilde artı dostum GTX 1650'li sistemin ederi 6kdir.

1650 Super hocam.

Çok iyi oldu bu kral sana nereden ulaşabilirim, 1 2 şey daha sormam gerekiyor mesela soğutma olarak stok fan mı yoksa sıvı soğutma mı kullanıyorsun bir de sistemi neden sattığını öğrenebilir miyim?

Standart fanlı kasa, satmayı geçen seneden beridir düşünüyorum çünkü aldığım seneden sonra üniversiteye gittim ve şubatta 1 ay yazın da 3 ay kullanabiliyorum ve bence mantıksız satıp parayı düzgünce değerlendirmeye karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı