GTX 1650 + R5 4600H 120Hz laptop vs GTX 1650 Ti + i5 10300H 60Hz laptop

erendemiray7

Decapat
Daha fazla  
İkisi de aynı fiyatlar neredeyse baktığım şekilde ve ikisinde de 8 GB RAM var, GTX 1650 olan Lenovo Ideapad Gaming 3 1650 Ti olan HP Pavilion. Sizce hangisi ve neden?

İkisi de aynı fiyatlar neredeyse baktığım şekilde ve ikisinde de 8 GB RAM var, GTX 1650 olan Lenovo Ideapad Gaming 3 1650 Ti olan HP Pavilion. Sizce hangisi ve neden?

Daha güçlü işlemci daha iyi ekran için 1650. ayrıca Ti farkıda çok fazla değil bildiğim kadarıyla Lenovo GDDR6 yani bazne Ti ı bile geçebiliyor. Fiyat?

Eğer sadece iki seçenek arasında seçenek yapmamız gerekirse ben Lenovo'yu seçerdim. Sadece ekran kartı farkı olmuş olsa HP ile yoluma bakardım fakat hem 120Hz ekran hem de Lenovo farkı var.

Bu arada eğer istediğiniz yerden satın alabilecekseniz bütçenize göre seçenekler sunabiliriz. Bütçeniz nedir?

Yok almayacağım birisi ben de birisi de arkadaşım da mevcut hangisi daha öne çıkıyor merak ettim sadece teşekkürler

@SEMIKAANCAKIR GTX 1650 Ti ekran kartı hikayeli oyunlar için tercih edilmesi doğru olur bazı oyunlar RTX 3050 DLSS özelliği hariç geçtiği oluyordu incelemelerde tabii. GTX 1650 GDDR6 sonradan çıktı Ti çıkınca yeni laptoplarda sanırım CS:GO gibi FPS oyunlar için düşünebilir. Ama fiyat farkı yoksa Ti almaya çalışsın her zaman alabildiğin en iyisi almak iyidir. Ben Ti ekran kartına zorladım ve işlemcim R5 4600H. İşlemci 10. nesil i5'den iyi ve i7 bazı yerlerde geçtiği oluyordu 10. nesil Intel ısınan ve nm eski işlemcilerdi.

@SEMIKAANCAKIR GTX 1650 Ti ekran kartı hikayeli oyunlar için tercih edilmesi doğru olur bazı oyunlar RTX 3050 DLSS özelliği hariç geçtiği oluyordu incelemelerde tabii. GTX 1650 GDDR6 sonradan çıktı Ti çıkınca yeni laptoplarda sanırım CS:GO gibi FPS oyunlar için düşünebilir. Ama fiyat farkı yoksa Ti almaya çalışsın her zaman alabildiğin en iyisi almak iyidir. Ben Ti ekran kartına zorladım ve işlemcim R5 4600H. İşlemci 10. nesil i5'den iyi ve i7 bazı yerlerde geçtiği oluyordu 10. nesil Intel ısınan ve nm eski işlemcilerdi.

Emin ol arada fark yok GDDR6 ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı