GTX 1650 RDR2 kaldırır mı?

Sistemim RDR2'yi nasıl bir grafikte açar ve donma ihtimali var mı? Çok merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz?
Sistemim;
Ekran kartı: MSI GTX 1650 D6 Ventus XS.
İşlemci:
AMD Ryzen 5 3500 4.1GHz 6/6 çekirdek.
RAM(bellek):8x8.
Toplamda 16 RAM var.

İşlemciyi düşürüp ekran kartını 1650 Super alsaydınız keşke kaldırır fakat 30-40 FPS ne kadar zevkli olur tartışılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun 14:00 ile 14:15 arasında ki çıkan ayarları uyguladım görüntü çok güzel 35-50 arası değişen değerler alıyorum ayrıca bende ki mobile ekran kartı senin ki masaüstü olduğundan daha fazla fps alırsın, kısaca oynanır.

RDR 2 döneminin ötesinde bir oyun olmuş. Kesinlikle next-gen olarak satılmalıydı. Döneminin en güçlü kartları bile ahım şahım FPS'ler vermiyordu. Muhtemelen 3000 serisi ile gerçek değeri ortaya çıkacaktır. Size gelince bence karalar bağlamayın alın deneyin 2 saat içinde gerekirse iade edersiniz. İnternette ki test videolarına göre low-medium arası ayarlarla 40-60 fps arasını tutturabilirsiniz gibi.

RDR 2 döneminin ötesinde bir oyun olmuş. Kesinlikle next-gen olarak satılmalıydı. Döneminin en güçlü kartları bile ahım şahım FPS'ler vermiyordu. Muhtemelen 3000 serisi ile gerçek değeri ortaya çıkacaktır. Size gelince bence karalar bağlamayın alın deneyin 2 saat içinde gerekirse iade edersiniz. İnternette ki test videolarına göre low-medium arası ayarlarla 40-60 fps arasını tutturabilirsiniz gibi.
Peki çok grafikte mükemmel ötesi bir düşüş yaşarmıyım ?
Texture'yi Ultra'ya çekip, geri kalanı kendine göre ayarlayabilirsin. Texture hariç hepsini Low'a çekebilirsin.
Peki tahmini bir fps değeri verirsek ne diyebiliriz ?
İşlemciyi düşürüp ekran kartını 1650 Super alsaydınız keşke kaldırır fakat 30-40 FPS ne kadar zevkli olur tartışılır.

İnventus'tan satın aldım Unlost Eco SSD'mi 250 GB yaptım HDD olarak 1 TB tercih ettim Ryzen 3 2600'dü bende Ryzen 5 3600 yaptım ama bunu düzelttebilirim ekran kartım cidden çok mu kötü yani RX mi yapmalıyım.
Hayır almışsınız artık. Kesinlikle uğraşmaya değmez. Almadan önce söyleseydiniz 200-300 TL daha verip +15 FPS daha alabilirdiniz. Şimdi gereksiz zarara girersiniz.

Aslında daha satın almadım ama alabilirim istersem ben sadece forumlara danışıp insanların düşüncesini almak sizce ekran kartımı ne gibi bir değişikliğe götürürsem daha iyi bir oyun deneyimi yaşarım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı