GTX 1650 sistem RDR2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Samet07

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5500 rtx 3060 12gb
RAM
16 gb apacher panther (çift kanal)
SSD veya HDD modeli
480
Ekran kartı
asus tuf gtx 1650
Anakart
a320m-k
İşlemci
ryzen 5 1600
Merhaba RDR2 almak istiyorum herkes çok begendiğini söylüyor ama sistemim yeterli mi bilmiyorum. Oyunumu kasmadan donmadan keyifli bir şekilde oynatır mı? Açıp açmaması benim için önemli degil oyundan zevk almak istiyorum iyi günler.

Merhaba RDR2 almak istiyorum herkes çok begendiğini söylüyor ama sistemim yeterli mi bilmiyorum. Oyunumu kasmadan donmadan keyifli bir şekilde oynatır mı? Açıp açmaması benim için önemli degil oyundan zevk almak istiyorum iyi günler.

Kaldırabilir. Abimde GTX 1050 Ti varken orta ayarlarda 60 FPS alıyordu. Orta ayarda olmayabilir. Bir de hocam YouTube'a yazıp FPS testlerine bakabilrisin sisteminin.

Oyundan zevk almak istemenden kasıt güzel görüntü kalitesi ve 60+ FPS akıcılık ise o ekran kartı maalesef yeterli değil. 1080p en düşük ayarlarda 50 FPS civarı oynanıyormuş. Öyle demişti bir üye.

Bildiğimizi aktarmak suç oldu sanırım. Birileri kudurmuş niyeyse.

Biraz daha açayım da daha iyi anlaşılsın. 1080p düşük ayarlarda açık alanda 45-50 FPS arasına düştüğü söylediler. Ben keyif almak istyorum diyen bir adama alacağı performans meçhul iken rahat oynarsın demek aymazlıktır.

Ayrıca bu kadar çelişkinin sebebi nedir önce onu cevaplayın. İnternette video var, düşük ayarda 50-60 arası geziniyor. Bir üye diyor ki orta ayarda 50 FPS alıyor. Başkası 70 FPS diyor. Birisi de 45 FPS bu oyuna yeter deyip konuyu açan kişinin beklentisini yok sayıyor.

Konuyu açan ben olsam bu kadar çelişkiden dolayı kimseyi dinlemezdim.

Son düzenleme:
Oyundan zevk almak istemenden kasıt güzel görüntü kalitesi ve 60+ FPS akıcılık ise o ekran kartı maalesef yeterli değil. 1080p en düşük ayarlarda 50 FPS civarı oynanıyormuş. Öyle demişti bir üye.

Lütfen araştırmadan konuşmayın. Bir üye demişti diye her kes aynı durumda değil.

Evet oynatır bende de GTX 1650 i3 10100F var oyunda 70 saat üzeri oynamam var. Ve hiç FPS sorunu çekmedim. Her şeyi en düşükte 70 FPS med.-high 45-50 FPS. Zaten RDR2 gibi bir oyunda 45+ FPS yeterli.

50 55 arası Orta ayarlarda oynarsınız ama eğer benim gibi 60 fps takıntınız varsa dert etmeyin. Oyun yavas bir oyun olduğu için 60 fps hissi veriyor 50 fpste olmasına rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı