GTX 1650 sistem Cyberpunk 2077 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
RAM
16 GB RAM
SSD veya HDD modeli
James Donkey Solid State Drive JD120
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
MSI H310M PRO-VDH PLUS
İşlemci
İ5 9400f
Sistemim belli. Düşük ayarlar da 60 FPS alır mıyım? Şimdi alamazsam yazın gelecek büyük güncelleme ile alabilir miyim?

Yüksek-orta ayarlarda 40-60FPS alırsınız diye tahmin ediyorum. 1650Ti 8GB RAM laptop ile yüksek-orta ayarlar 30FPS oynamıştım. Ayrıca SSD'niz kronik sorunlu.

Yüksek-orta ayarlarda 40-60FPS alırsınız diye tahmin ediyorum. 1650Ti 8GB RAM laptop ile yüksek-orta ayarlar 30FPS oynamıştım. Ayrıca SSD'niz kronik sorunlu.
SSD sadece PC için mecburiyet yani Windows yüklemek için bir yer gerekir ya işte bu yüzden kullanıyorum. Güçlü güzel bir HDD var elimde 1 TB yüksek-orta olmasa da olur düşük-orta 60 versin yeter.

Sistemim belli. Düşük ayarlar da 60 FPS alır mıyım? Şimdi alamazsam yazın gelecek büyük güncelleme ile alabilir miyim?

Oynatır medium ile oynarsın bir de FSR sanırsam açarsan FPS daha iyi olur sadece görüntü biraz kötü olur ama fark etmezsin. Bir de HDD yükleyebilirsin oyunu SSD daha iyi olur oyun ayarlarında yavaş HDD için diye bir ayar vardı onu da aktifleştirirsin.

Oynatır medium ile oynarsın bir de FSR sanırsam açarsan FPS daha iyi olur sadece görüntü biraz kötü olur ama fark etmezsin. Bir de HDD yükleyebilirsin oyunu SSD daha iyi olur oyun ayarlarında yavaş HDD için diye bir ayar vardı onu da aktifleştirirsin.
FSR nasıl açabilirim? Oyun içinde seçeneği var mı yoksa benim mi yüklemem gerekiyor?

Geri
Yukarı