GTX 1650 sistem Dying Light 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok kötü bir video. Kaç FPS aldığını büyüteçle falan görebilirsin anca kenarda ufacık bir şey.

Hocam izledikleriniz tamamen temsili olabiliyor. Kimisi elgato gibi dönüştürücülerle video çekse de kimisi direkt ekran kaydı alıyor. Bu da fps oranını düşürüyor. Benim görüşüm bence bir deneyin. En kötü 40fps garanti. Yük altına sokmayacak ekstra program da açmazsanız rahatlıkla oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videonun kaydında NPC bile yok neredeyse tamamen şehir dışında geçiyor. Oyunun geneli şehirde geçeceği için orayı baz aldım. NPC yükü ağırdır ve şehirde renderlanacak daha fazla öğe bulunur. Örnek bir video daha;

Bir videoda high ayarlarda 35 40 FPS aldığını gördüm. En düşükte kaç FPS alırım ortalama?

İşlemcin ve ekran kartı modelin ve RAM miktarın benimle aynı. Ve ben 1080p sis ve yansıma kalitesi düşük diğer her şey Ultra FSR kalite modunda 60-70 FPS alıyorum. Yani oynarsın merak etme.
@Penetrator God Komik olanı söyleyinde biz de gülelim hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı