Çözüldü GTX 1650 sistem God of War'da 14-15 FPS alıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KaanDtr

Hectopat
RAM
8 gb
Ekran kartı
nvidia geforce gtx 1650
İşlemci
Amd Ryzen 5 4600H
Bugün God of War oyununu indirdim ancak 14-15 FPS aldım. Yakın zamanda bilgisayarın RAM'ini yükseltmeyi düşünüyorum. Sizce sıkıntı nerede. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Laptop kullanıyorum.(bilgisayar konusunda pek teknik bilgiye sahip birisi değilim.)

Çözüm
Ekran kartım ve RAM seninle aynı ancak işlemcim Ryzen 7 ben high grafiklerde 30-40 FPS arası oynadım ayarlardan oyunun GTX 1650 kullandığından emin olursan daha detaylı inceleriz çünkü benim bilgisayarımda ayrıca AMD'nin masaüstü için ürettiği ekran kartı var oyunu ilk açtığımda onun üzerinden çalıştırmıştı ona bakmanın faydası var.
Ekran kartım ve RAM seninle aynı ancak işlemcim Ryzen 7 ben high grafiklerde 30-40 FPS arası oynadım ayarlardan oyunun GTX 1650 kullandığından emin olursan daha detaylı inceleriz çünkü benim bilgisayarımda ayrıca AMD'nin masaüstü için ürettiği ekran kartı var oyunu ilk açtığımda onun üzerinden çalıştırmıştı ona bakmanın faydası var.

Çözüm
dediğiniz gibi olmuş Amd'yi algılamış.Şuanda düşük ayarlarda 50-60 arası fps alıyorum.Yarın Rami yükseltince oyuna başlayacağım.Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı