GTX 1650 sistem GTA 5 hikaye modunda kasıyor

Safa T

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sistemim GTA 5 kaldırıyor ama hikaye modunda görev yaparken görevin jeneriğinde kasmalar meydana geliyor çözümü nedir sadece Türkçe yama yapmıştım. Görev yapmazken etrafta dolaşırken falan hiç kasma takılma yok.

Sistemim:
GTX1650.
i5 9400F.
16 GB RAM.

MSI Afterburner ve Riva Tuner kurup bir ekran kaydı paylaşırsan çok rahat yardımcı olabilirim. Galiba bu rehberde nasıl yapacağını gösteriyor. GPU sıcaklığı ve kullanımı, işlemci sıcaklığı ve kullanımını, ram kullanımı şeklinde verileri paylaşacak şekilde ayarlarsan iyi olur.

MSI Afterburner ve riva tuner kurup bir ekran kaydı paylaşırsan çok rahat yardımcı olabilirim. Galiba bu rehberde nasıl yapacağını gösteriyor. GPU sıcaklığı ve kullanımı, işlemci sıcaklığı ve kullanımını, RAM kullanımı şeklinde verileri paylaşacak şekilde ayarlarsan iyi olur.

FPS 60 üzeri aliyorum monitör desteklemediginden v-Sync açmak zorunda kaldım yırtılmaları engellemek için CPU sıcaklığı 60 le 75 derece arası gidip geliyor.

Ben sorunuza cevap vereyim. Crack versiyonunda kasma sorunu yok. Eski makinemde orijinalini indirmeye -Epic Games- ve Social Club ile uğraşmak istemediğimden indirmiştim. 7 senelik bir laptopta gram kasma olmadan çalışmıştı. Her konuyu korsana bağlamayın o yüzden.

FPS 60 üzeri aliyorum monitör desteklemediginden v-Sync açmak zorunda kaldım yırtılmaları engellemek için CPU sıcaklığı 60 le 75 derece arası gidip geliyor.
Dediğim gibi oyun ve kasma sırasında bu değerleri barındıran bir ekran kaydı yüklersen sorunu çok rahat tespit edebiliriz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı