GTX 1650 GTA 5 kasıyor

ismetdeha

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba sistemim değişik bir şekilde 720p çözünürlükte bile en düşük ayarlarda 40-45 FPS civarı alıyor. Bence bu çözünürlükte düşük ayarlarda bu imkansız. Ekran Kartı sıcaklığı 50-55 derece arası oluyor. Aşağıya sistemimin detaylı özelliklerini yazıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Story mod ve Online'da da FPS değerlerim aynı.

Ekran Kart: GTX 1650 4 GB Ventus
RAM: 20GB 1333MHz
İşlemci: i7-4770
Monitör: Acer S19hql

Darboğaz oluyor, o sistemle 1080p de oynamanız gerekir. Gelişmiş ayarlardan çözünürlük ayarını 1.50X yapın fayda eder.

Darboğaz oluyor, o sistemle 1080p de oynamanız gerekir. Gelişmiş ayarlardan çözünürlük ayarını 1.50X yapın fayda eder.

Hocam dediğinizi denedim bir 20-30 FPS civarı artış oldu 60-70 civarı FPS değerlerim. Ama yine de bu sisteme göre az bir FPS değeri değil mi? Başka önerebileceğiniz çözüm yöntemleri var mı acaba? Bir de dediğiniz darboğaz acaba işlemci darboğazı mı ekran kartı darboğazı mı? (Ayarlarım en düşükte iken bu fps değeri alıyorum.)

Hocam dediğinizi denedim bir 20-30 FPS civarı artış oldu 60-70 civarı FPS değerlerim. Ama yine de bu sisteme göre az bir FPS değeri değil mi? Başka önerebileceğiniz çözüm yöntemleri var mı acaba? Bir de dediğiniz darboğaz acaba işlemci darboğazı mı ekran kartı darboğazı mı? (ayarlarım en düşükte iken bu FPS değeri alıyorum.)

İşlemcini yükseltmen gerek, ekran kartına göre işlemcin çok güçsüz işlemciye overclock yapmayı deneyebilirsin ama çok fayda etmez.

Geri
Yukarı