GTX 1650 sistem GTA 5'te kaç FPS verir?

Ya benim kuzenim vatandan aldı PC'yi. Terbiyesizler BIOS'a şifre koymuş BIOS'a giremiyorum. Girsem XMP'yi etkinleştiricem sisteme ayar çekeceğim normal haline getireceğim ama yapamıyorum. PC'si bütün oyunlarda hem GTX 1650'yi hem de Intel UHD 620'yi kullanıyor doğal olarak FPS az oluyor.

İnsan neden bilgisayara BIOS'a şifre koyar ki? Aldığın yerden açtırmaları isteyin, vallahi zoruma gitti.

İnsan neden bilgisayara BIOS'a şifre koyar ki? Aldığın yerden açtırmaları isteyin, vallahi zoruma gitti.

Vallahi ben de öyle düşünüyorum. Henüz 14 yaşında ben de övünmüyorum yanlış anlamayın ama iyi sistem bilgim vardır o da benim bilgisayarı hızlandıracağımı düşünerek daha kutusunu bile açmadan bana geldi. Önce bir Windows ayarlarını yaptım güç seçeneği falan basit şeyleri. Sonra baktım bu PC Intel dahili grafik kartını kullanıyor bu yüzden crab Game de bile 50 FPS alıyor. Hevesi falan yerle bir oldu. Ben o gün hem vatana sövdüm hem de üzüldüm. Çünkü kendisi 1,1 GHz Celeron işlemciden böyle bir PC'ye geçmişti. Yani bayağı bir hayal kurmuştu yapabileceklerine dair. Neyse BIOS'a gireyim oradan primary Graphics'i PCI-e yapayım dedim bir baktım şifre diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı