GTX 1650 sistem oyun performansı nasıldır?

Neanix

Femtopat
Daha fazla  
Sistem bu. Aşağıdaki oyunlarda kaç FPS verir?

CS:GO, Valorant ve GTA V.

İşlemci: AMD Ryzen 3 3100
Ekran kartı: MSI GTX 1650 Super Gaming X
Anakart: Gigabyte B450M S2H
Bellek: G.Skill 16 GB (8x2) 3200 MHz CL 16
SSD: Samsung 860 Evo 500 GB
Kasa: Zalman N5 MF
PSU: Cooler Master MWE 80Plus 550W

Giriş-orta seviye arası bir kart. CS:GO ve valorantta ultra 1080P'de 200 civarı FPS alırsın GTA 5'te de 1-2 ayarı kısıp ultrada 60 FPS elde edebilirsin.
Yeni gördüm de başlıkta GTX 1650, içerikte 1650S yazıyor. 1650 Super ise kısmadan GTA 5 60 FPS alabilirsin.

Sistem bu. Aşağıdaki oyunlarda kaç FPS verir?

CS:GO, Valorant ve GTA V.

İşlemci: AMD Ryzen 3 3100
Ekran kartı: MSI GTX 1650 Super Gaming X
Anakart: Gigabyte B450M S2H
Bellek: G.Skill 16 GB (8x2) 3200 MHz CL 16
SSD: Samsung 860 Evo 500 GB
Kasa: Zalman N5 MF
PSU: Cooler Master MWE 80Plus 550W
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayırlı olsun.

Son düzenleme:
GTX 1050 GTA V'i en yüksek ayarlarda(MSAA kapalı) 60-70 FPS oynatıyor. Bahsettiğiniz kart bu kartın kaç gömlek üstü bilmiyorum bile arkadaşın biri sanki R7 240 seviyesinde bir kart alıyormuşsunuz gibi yorum yapmış ona ithafen söylemek istedim. Ayriyeten giriş-orta seviye söylemlerine çok katılmıyorum. Bugün range Rover'da Ferrari'ye karşı düşük kalan bir araç ama bu onu kötü mü yapar? Hah işte o mesele arz/talep.

GTX 1050 GTA V'i en yüksek ayarlarda(MSAA kapalı) 60-70 FPS oynatıyor. Bahsettiğiniz kart bu kartın kaç gömlek üstü bilmiyorum bile arkadaşın biri sanki R7 240 seviyesinde bir kart alıyormuşsunuz gibi yorum yapmış ona ithafen söylemek istedim. Ayriyeten giriş-orta seviye söylemlerine çok katılmıyorum. Bugün range Rover'da Ferrari'ye karşı düşük kalan bir araç ama bu onu kötü mü yapar? Hah işte o mesele arz/talep.
Ne alakası var? GTX 1650 hangi güncel oyunu ultra oynatabilir? CS:GO dediğimiz oyun en kötü bilgisayarda bile 60 FPS verebilen bir oyun. Valorant da CS'nin az biraz efekt ejlenmiş hali. E GTA 5 de 2013 oyunu. Bi zahmet 2018 yılında üretilmiş ektan kartıyla 2013 oyununu ultra oyna. Şuan mesela RDR2, Crysis Remastered, Cyberpunk 2077 gibi oyunları GTX 1650 ile oynayabilir misin ultrada? Medium-high anca oynarsın. Bu da kartı taş çatlasa orta düzey yapar. Ve bu arada verdiğin örnekte birisi cip, diğeri spor araba. İki farkli kategori.

Ne alakası var? GTX 1650 hangi güncel oyunu Ultra oynatabilir? CS:GO dediğimiz oyun en kötü bilgisayarda bile 60 FPS verebilen bir oyun. Valorant'da CS'nin az biraz efekt ejlenmiş hali. E GTA 5'de 2013 oyunu. Bir zahmet 2018 yılında üretilmiş ektan kartıyla 2013 oyununu Ultra oyna. Şu an mesela RDR2, Crysis Remastered, Cyberpunk 2077 gibi oyunları GTX 1650 ile oynayabilir misin Ultra'da? Medium-High anca oynarsın. Bu da kartı taş çatlasa orta düzey yapar. Ve bu arada verdiğin örnekte birisi cip, diğeri spor araba. İki farkli kategori.

Anlatmaya çalıştığım şu, şu an RTX 3090'ı zirve olarak alırsan RTX 20 serisi bile altında kalacaktır. Ama ne diyorum "arz/talep" bu fiyata alabileceği bir ekran kartından zaten en güncel oyunları Ultra'da oynamasını bekleyemezsiniz. Ama en güncel oyunları "oynayabilir". O zaman rolls royce ile passatı örnek al daha anlaşılır olur.

Geri
Yukarı