GTX 1650 sistem oyunda donuyor

utku_61

Hectopat
Daha fazla  
Bana Core clock ve Memory clock ayarı verir misiniz? Yakmayacak şekilde :)

Sistem:

GTX 1650
16 GB RAM
i5 9400F

PC donuyor oyunda.

Sistemin ideal gözüküyor. Nost un dediği gibi oyunları ve ayarları bildirirsen daha verimli olur. Onun dışında Core ve Memory kısmını 100Core 500Memory olacak şekilde arttır bir dene kapanma ısınma durumlarına bak. Sorun görülmezse ve istediğin verimi alamazsan yavaş yavaş arttıra arttıra dene. Bir de monitörün nedir?

Abi Full ayarlarda 1080 kullanıyorum csgo ve valorant
monitör bu

Philips 226V4LAB/01 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD LED monitör
bide abi dediğin ayarlar pcyi yakmaz dimi​

Abi Full ayarlarda 1080 kullanıyorum CS:GO ve Valorant.
Monitör bu.

Philips 226V4LAB/01 21.5" 5ms (analog+DVI) Full HD LED monitör​

bir de abi dediğin ayarlar PC'yi yakmaz değil mi​

CS:GO FPS rekabetçi oyunu. Full ayarlardan düşürüp oynadın mı hiç? FPS ondan düşüyordur belki dene bunları son çare O.C yap. PC'nin değerlerine bakıp yapmalısın oyunda kaç derece oluyor vs.
O.Csiz yüksek derece oluyorsa yapmamanı tavsiye ederim.(80 civarı yüksek sayılabilir O.Csiz)

Ayrıca monitörün 60Hz bir monitör ve sen 200FPS falan alıyorsan görüntünün bozulması gibi durumlara neden olabilir? Maximum alabileceğin görüntü 60 Hz olacağı için FPS'ini 60 70 civarına sabitleyip dene bir. Konsol - fps_max 60.

CS:GO FPS rekabetçi oyunu. Full ayarlardan düşürüp oynadın mı hiç? FPS ondan düşüyordur belki dene bunları son çare O.C yap. PC'nin değerlerine bakıp yapmalısın oyunda kaç derece oluyor vs.
O.Csiz yüksek derece oluyorsa yapmamanı tavsiye ederim.(80 civarı yüksek sayılabilir O.Csiz)

Ayrıca monitörün 60Hz bir monitör ve sen 200FPS falan alıyorsan görüntünün bozulması gibi durumlara neden olabilir? Maximum alabileceğin görüntü 60 Hz olacağı için FPS'ini 60 70 civarına sabitleyip dene bir. Konsol - fps_max 60.
ama bu aya kadar sıkıntısızdı en yükseklerde oynuyodum

bide ben nasıl yapıldığını pek bilmiyom fps i nasıl sabitliyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı