GTX 1650 sistem RDR2 kaldırır mı?

1650 Super sahibiyim. RAM de arkadaşınki ile aynı. Orta-yüksek ayarlarda zar zor 50 alıyorum. Kaldırır deyip duran arkadaşlar benimkisi super versiyonu, arkadaşınki normal yani kasma ihtimali var.
Ne bekliyorsun ki Super ile,1 00 FPS mi? Ben oyunu 40-45 FPS ile oynadım. Gayet iyiydi.

İnternette ki test videolarını izledim kart rahat bir şekil de orta ayarlarda çalıştırabiliyor ek olarak ben de bir GTX 1650 kullanıcısıyım kart bu oyunu kaldırabilecek güç de sizin kartınız da bir sorun olmadığına emin misiniz?

Eminim Steam hesabımda epey bir triple a oyun bulunmakta Metro Exodus Cyberpunk gibi oyunlarda pek sıkıntı yaşamadım ancak yukaridaki arkadaşın orta yüksek 60FPS demesi aşırı komiğime gitti. Bu kart 60FPS oynatabiliyorsa insanlar neden RTX gibi kartlar alıyor ki?
Ne bekliyorsun ki super ile, 1 00 FPS mi? Ben oyunu 40-45 FPS ile oynadım. Gayet iyiydi.

Ne dediğimi anlamamışsın bir daha okumanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sahip olduğun kart 2K 60 FPS oynatabilen bir karttır.
2K değil 1440p. Ayrıca 1080P'de bile 60 FPS veremiyor ne 1440p'si?

1650S'de 2K 60 FPS vermiyor hocam. :D Yani çoğu oyunda veremez. Verdiği oyunların da grafik kalitesi çok yüksek oyunlar olmaz.
Benim baktığım sitede veriyor. Kanıt istersen buyur.
2 k.png

Geri
Yukarı