GTX 1650 sistemde CS:GO anlık takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Halil KESMEN

Femtopat
Daha fazla  
Sistemimi daha 1 hafta önce satın aldım CS:GO'da ölüm maçında anlık takılmalar yaşıyorum. Sıcaklık değerlerim normal MSI Afterburner ile değerlere de bakıyorum. Her şey normal ama ara sıra drop yiyorum sebebi ne olabilir? Sistem ozelliklerim.
Ryzen 3 3100.
GTX 1650 Gigabyte cift fanlı.
Gigabyte a320.
240GB SSD.
500Watt FSP PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimi daha 1 hafta önce satın aldım CS:GO'da ölüm maçında anlık takılmalar yaşıyorum. Sıcaklık değerlerim normal MSI Afterburner ile değerlere de bakıyorum. Her şey normal ama ara sıra drop yiyorum sebebi ne olabilir? Sistem ozelliklerim.
Ryzen 3 3100.
Gigabyte a320.
240GB SSD.
500Watt FSP PSU.
SSD markanız nedir? Sürücüleriniz güncel mi? Windows güncellemelerini yaparak tekrar deneyin. Bir de kaç GB ram kullanıyorsunuz?

Ryzen 3 3100.
Gigabyte a320.
240GB SSD.
500Watt FSP PSU.

RAM 8 GB veya altı ise anlık FPS düşmesi yiyebilirsiniz.

ram minimum 8gb olması lazım csgo için. Ama dikkat edin bazı bilgisayarlarda sistem ramlerin 4gb gibi bir kısmını kullanır. yani kasanızda 8gb vardır ama kullanılabilir olarak 4 gb ram yetersiz gelir.

SSD markanız nedir? Sürücüleriniz güncel mi? Windows güncellemelerini yaparak tekrar deneyin. Bir de kaç GB ram kullanıyorsunuz?
Sistemde Adata SU630 240gb SSD varHer şeyim güncel8GB Corshair 3000Mhz Ramim var ama 8gb ram kullanan diğer arkadaşlarım bu sorunu yaşamıyor ki?
Sadece Cs go oynarken mi oluyor ?
Yani sadece Csgo oynarken bu kadar takılma söz konusu
ram minimum 8gb olması lazım csgo için. Ama dikkat edin bazı bilgisayarlarda sistem ramlerin 4gb gibi bir kısmını kullanır. yani kasanızda 8gb vardır ama kullanılabilir olarak 4 gb ram yetersiz gelir.
Ona nasıl bakacağım?

Geri
Yukarı