GTX 1650 sistemde GTA 5 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Torescyy

Centipat
Selamlar, iyi forumlar.
Konu başlığında da görüldüğü üzere sistemim yetiyor fakat GTA 5 ve FiveM kasıyor. Çoğunlukla araç kullanırken oluyor. Bazen de drop giriyor. Çözümü var mı, varsa anlatır mısınız?

RAM: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650
Windows 10 X64 bit

Selamlar, iyi forumlar.
Konu başlığında da görüldüğü üzere sistemim yetiyor fakat GTA 5 ve FiveM kasıyor. Çoğunlukla araç kullanırken oluyor. Bazen de drop giriyor. Çözümü var mı, varsa anlatır mısınız?

RAM: 16 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650.
Windows 10 X64 bit.

Sıcaklık değerlerini nedir oyun oynarken?

Selamlar, iyi forumlar.

RAM: 16 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650.
Windows 10 X64 bit.

İşlemcinizin ani GHz düşüşlerinden olabilir bu da sıcaklıklardan kaynaklanır ve bana da çok oluyor fakat GTA 5 düşük ayalar çöp gibi bir sistemle 60 FPS oynayabiliyorum sıcaklık değerlerinizi kontrol edin arkada CPU kullanan uygulamaları kapatabiliyorsanız kapatın.

Selamlar, iyi forumlar.

RAM: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650
Windows 10 X64 bit
İntel işlemcin varsa ThrottleStop yükleyin. Çalıştırın ve arkaplana alın. Oyuna girin. Oyundan çıktıktan sonra ThrottleStop'u görev çubuğundaki simgelerin arasından çıkarın. Limits sekmesini atın. Çare bulalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı