GTX 1650 sistemde Minecraft açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

alknulsn

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
intel i5 3470
Minecraft oynamak istiyorum ancak açılmıyor, bir süredir böyle eskiden açılan oyun bir anda açılmamaya başladı ne hata veriyor ne bir şey. Direkt açılmıyor Java'da ve driverlarda sorun yok.

Minecraft oynamak istiyorum ancak açılmıyor, bir süredir böyle eskiden açılan oyun bir anda açılmamaya başladı ne hata veriyor ne bir şey. Direkt açılmıyor Java'da ve driverlarda sorun yok.

Hata nedir? Ayrıca işlemciyi değiştirin.

Bende Minecraft Launcher açılmadığında Görev Yöneticisi üzerinden kapatıp yeniden açmaya çalıştığımda olmuştu. Bir deneyin derim.

Hata yok error yok hiçbir şey olmuyor açmaya çalışınca. İmkanım olunca değiştiririm umarım.

Garip gelebilir ama Windows'taki kullanıcı adınızdan dolayı olabilir bu sorun. Bende tllegacy kullanıyordum açılmıyordu en son kullanıcı adını İngilizce karakterlerle uyumlu yapınca oldu.

Hocam korsan mı kullanıyorsunuz orijinal mi?
başta korsan oynuyordum açılmamaya başlayına orjinali de denedim açılmıyor hiçbişekilde

Garip gelebilir ama Windows'taki kullanıcı adınızdan dolayı olabilir bu sorun. Bende tllegacy kullanıyordum açılmıyordu en son kullanıcı adını İngilizce karakterlerle uyumlu yapınca oldu.
windows kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim büyük İ harfi var kullanıcı adımda

Başta korsan oynuyordum açılmamaya başlayına orijinali de denedim açılmıyor hiçbişekilde.

Windows kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim büyük i harfi var kullanıcı adımda.

Hocam Windows 10 çok önce kullandım hatırlamıyorum ayarlara gelin belki orada vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı