GTX 1650 sistemde oyunlar kasıyor

cemalycts

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar size hızlıca problemimden bahsetmek istiyorum.
Sistem özelliklerim attığım resimlerde mevcut. Ben anlamıyorum YouTube'dan benimle neredeyse aynı sisteme sahip birinin videosunu izliyorum Witcher3'te High ayarlarda 70 FPS aşağısı almıyor anlamıyorum. Yazılımlarım güncel ancak pek bilgim yok işlemcinin bir yazılımı varsa da bilmiyorum. Sizce sorun nerede? Oyunu 1080P High ayarlarda oynuyorum. Ayrıca bu sorun RDR2 oyununda da oluyordu. CPU kullanımı 100'e fırlıyor resimlerde ancak bu işlemci bu ekran kartına darboğaz yapabilir mi zannetmiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• dawdawdwad.png
    dawdawdwad.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 169
  • dsadsad.png
    dsadsad.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 152
  • dsd.png
    dsd.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 146
  • ewqewqe.png
    ewqewqe.png
    395,3 KB · Görüntüleme: 168
Hocam ben bu tür olaylardan pek anlamam fakat RX 570 kullanıyorum hemen hemen aynı seviye bir kart bende aynı fps'i alıyorum bana normal geldi.

Hocam ben bu tür olaylardan pek anlamam fakat RX 570 kullanıyorum hemen hemen aynı seviye bir kart bende aynı fps'i alıyorum bana normal geldi.
Adam Witcher 3 yüksek ayarlar 70 FPS'e normal değer demiş. Fakat kendisi yüksek ayarda 70 FPS alamıyor. Çok garip bir şekilde işlemci darboğazı yaşıyor.

İşlemciyi yoran bir şeyler açık olabilir mi? Çok garip bir vaka çünkü.

Adam Witcher 3 yüksek ayarlar 70 FPS'e normal değer demiş. Fakat kendisi yüksek ayarda 70 FPS alamıyor. Çok garip bir şekilde işlemci darboğazı yaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakınca bende de var galiba darboğaz ben FH4'ten ortalama 45 fps alıyorum.

BIOS'tan yapılabilecek bir ayar var mı acaba?
Arkada hiçbir şey açık değil.

Geri
Yukarı