GTX 1650 sistemde oyunlar kasıyor

cemalycts

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar size hızlıca problemimden bahsetmek istiyorum.
Sistem özelliklerim attığım resimlerde mevcut. Ben anlamıyorum YouTube'dan benimle neredeyse aynı sisteme sahip birinin videosunu izliyorum Witcher3'te High ayarlarda 70 FPS aşağısı almıyor anlamıyorum. Yazılımlarım güncel ancak pek bilgim yok işlemcinin bir yazılımı varsa da bilmiyorum. Sizce sorun nerede? Oyunu 1080P High ayarlarda oynuyorum. Ayrıca bu sorun RDR2 oyununda da oluyordu. CPU kullanımı 100'e fırlıyor resimlerde ancak bu işlemci bu ekran kartına darboğaz yapabilir mi zannetmiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• dawdawdwad.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 172
  • dsadsad.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 153
  • dsd.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 148
  • ewqewqe.png
    395,3 KB · Görüntüleme: 168
Biraz baktım. Darboğaz imkansız duruyor. İşlemciyi Benchmark testine soksak değerler normal midir? Nedir neyin nesidir baksak mantıklımı arkadaşlar?

O sürümler güvenli değil + arkadaşın 8 GB RAM ve iyi bir erkan kartı var Windows 10 daha yüksek FPS verir benim özelliklerim düşük Win8.1 daha stabil çalışıyor çünkü 4 GB RAM ve HDD kullanıyorum.

Dostum gerçekten cpu boost diye bir şeyi ilk defa duydum ben böyle bir ayar yaptığımı hatırlamıyorum da bu sorun yaratıyor olabilir mi

Dostum gerçekten cpu boost diye bir şeyi ilk defa duydum ben böyle bir ayar yaptığımı hatırlamıyorum da bu sorun yaratıyor olabilir mi
Hayır her işlemcide var olan bir şeydir. O dediğimi kafaya takmayın.

Arama yerine "msconfig" yazın. Önyükleme > Gelişmiş Seçenekler sekmesine gelin. Oranın ekran görüntüsünü buraya atabilir misiniz?

Yanlışımı düzelttiğin ve beni bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…