Çözüldü GTX 1650 sistemi kapattıktan sonra görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ky4aek

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Toplama bilgisayarımın 2. ayında böyle bir hatayla karşılaştım. Bilgisayarı herhangi bir türde kapatırsam tekrar açmaya çalıştığımda görüntü gelmiyor. Ama elektriği kesince tekrar açmaya çalıştığımda görüntü geliyor.
Anakartım: Gigabyte H610M H V2
İşlemcim: i5 12400F
Ekran kartım: Colorful GTX 1650
Elektriği kestikten sonra normal bir şekilde Windows'u açabiliyorum ama elektriği kesmeden kapatıp açtığımda simsiyah bir ekranda kalıyor
Bilgili birileri yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Herkese teşekkürler önerdiği çözümler için ama sorun maalesef benim USB olarak bağladığım hard diskteymiş. Yine de herkese teşekkür ederim.
Merhaba. Toplama bilgisayarımın 2. ayında böyle bir hatayla karşılaştım. Bilgisayarı herhangi bir türde kapatırsam tekrar açmaya çalıştığımda görüntü gelmiyor. Ama elektriği kesince tekrar açmaya çalıştığımda görüntü geliyor.
Anakartım: Gigabyte H610M H V2
İşlemcim: i5 12400F
Ekran kartım: Colorful GTX 1650
Elektriği kestikten sonra normal bir şekilde Windows'u açabiliyorum ama elektriği kesmeden kapatıp açtığımda simsiyah bir ekranda kalıyor
Hocam inanır ısınız aynısını bende yaşamıştım. Sağlam bir format atıp sorunu çözmüştüm. Lakin sorunu tekrar yaşadım ve neyden kaynaklı olduğunu buldum. Bilgisayarda virüs vardı. Side de böyle bir şey olabilir. Sağlam bir format işinizi görür. İyi günler.

Hocam inanır ısınız aynısını bende yaşamıştım. Sağlam bir format atıp sorunu çözmüştüm. Lakin sorunu tekrar yaşadım ve neden kaynaklı olduğunu buldum. Bilgisayarda virüs vardı. Side de böyle bir şey olabilir. Sağlam bir format işinizi görür. İyi günler.

Hocam zaten windows 2 günlük yeni format attım ve bu oldu ve bilgisayarda sadece Steam var hem Mrt'de tam tarama yaptığımda virüs yok diyordu.

Hocam zaten windows 2 günlük yeni format attım ve bu oldu ve bilgisayarda sadece Steam var hem Mrt'de tam tarama yaptığımda virüs yok diyordu.
Hocam dediğim gibi aynısı bende de oldu. Sanırsam sorun şöyle:Bilgisayarınız açıyorsunuz ve herşey düzgün giderken masaüstü sim siyah. Doprumuyım. Değilsem affedin hocam

Hocam dediğim gibi aynısı bende de oldu. Sanırsam sorun şöyle:Bilgisayarınız açıyorsunuz ve herşey düzgün giderken masaüstü sim siyah. Doprumuyım. Değilsem affedin hocam
He birde ramlar oynamış olabilir. Onu kontrol etmeniz çok önemli. Yada diski okumuyor olabilir.

Anakartım: Gigabyte H610M h V2.
İşlemcim: i5 12400F.
Ekran kartım: Colorful GTX 1650.
Elektriği kestikten sonra normal bir şekilde Windows'u açabiliyorum ama elektriği kesmeden kapatıp açtığımda simsiyah bir ekranda kalıyor.

Hocam ekran kartınız yerine tam oturmamış olabilir mi?

Hocam dediğim gibi aynısı bende de oldu. Sanırsam sorun şöyle: Bilgisayarınız açıyorsunuz ve her şey düzgün giderken masaüstü SIM siyah. Dopru muyım? Değilsem affedin hocam.

Hocam öyle değil direkt açıldığı gibi siyah ekranda kalıyor Windows açılmıyor.

Hocam ekran kartınız yerine tam oturmamış olabilir mi?

Hocam ben oyunlarda alması gereken FPS değerlerini alıyorum ekran kartı oturmamış olsaydı önce FPS değerlerini etkilemez miydi?

Anakartım: Gigabyte H610M h V2.
İşlemcim: i5 12400F.
Ekran kartım: Colorful GTX 1650.
Elektriği kestikten sonra normal bir şekilde Windows'u açabiliyorum ama elektriği kesmeden kapatıp açtığımda simsiyah bir ekranda kalıyor.

Bir de BIOS Update yapmaya çalıştığımda buradaki hata oluyor ve BIOS'umu güncelleyemiyorum.

Hocam öyle değil direkt açıldığı gibi siyah ekranda kalıyor Windows açılmıyor.

Hocam ben oyunlarda alması gereken FPS değerlerini alıyorum ekran kartı oturmamış olsaydı önce FPS değerlerini etkilemez miydi?

Bir de BIOS Update yapmaya çalıştığımda buradaki hata oluyor ve BIOS'umu güncelleyemiyorum.

Yok hocam benim bir arkadaşta da böyle bir durum olmuştu. Yamuk takılmışdı(tam oturmamış)

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı