Çözüldü Monitörü kapattıktan sonra görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ASiTAL

Hectopat
Oyun açık bir şekilde monitörümü kapatıyorum. Tekrar açdığımda monitörü ekran siyah kalıyor görevi sonlandır yapmam gerekiyor bunun sebebi ne olabilir?

Çözüm
Oyun çok eski bir oyun hali ile eski kitaplıkları kullanıyor Windows 10 gibi bir işletim sisteminde sorun çıkarması normal sebebi ise oyun açılırken ekran ile bilgileri oyun motoruna iletiyor ve herhangi bir değişiklikte yenilemiyor bu yüzden render alamıyor ve oyun kapanıyor. Oyun dosyasının ana exe dosyasına sağ tıklayıp tam ekran optimizasyonu'nu kapalı ise açıp açık ise kapalı yaparak tekrar dener misiniz?
Oyun çok eski bir oyun hali ile eski kitaplıkları kullanıyor Windows 10 gibi bir işletim sisteminde sorun çıkarması normal sebebi ise oyun açılırken ekran ile bilgileri oyun motoruna iletiyor ve herhangi bir değişiklikte yenilemiyor bu yüzden render alamıyor ve oyun kapanıyor. Oyun dosyasının ana exe dosyasına sağ tıklayıp tam ekran optimizasyonu'nu kapalı ise açıp açık ise kapalı yaparak tekrar dener misiniz?

Düzeldi çok teşekkkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı