GTX 1650 sistemin oyun performansı nasıl olur?

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu konulardan anlamam, babam bana PC topluyor. Bu ekipmanlarla ne kadar performans alırım? Bütçe bilmiyorum, bu konu buraya mı yazılır onu da bilmiyorum.

GeForce GTX 1650 4 GB ekran kartı.

AMD Ryzen 5 2600 işlemci.

1 TB SSD.

Arkadaşlar ben bu konulardan anlamam, babam bana PC topluyor. Bu ekipmanlarla ne kadar performans alırım? Bütçe bilmiyorum, bu konu buraya mı yazılır onu da bilmiyorum.

1 TB SSD.

Oyunlarda iyi performans alırsınız üzmez.

İşlemci ve ekran kartı güzel, RAM yazmamışsın fakat 16 GB almanı öneririm. Oyunlarda en yüksek olmasa da orta veya yüksekte rahatça oynayabilirsin oyundan oyuna değişir, tahminimce çoğu oyunda 50-60 FPS ve fazlasını alırsın.

İşlemci ve ekran kartı güzel, RAM yazmamışsın fakat 16 GB almanı öneririm. Oyunlarda en yüksek olmasa da orta veya yüksekte rahatça oynayabilirsin oyundan oyuna değişir, tahminimce çoğu oyunda 50-60 FPS ve fazlasını alırsın.
Evet yazmamışım 16 gb

1 TB SSD.

Ekran kartını 1650 Super yapabilirsen bayağı iyi olur. RDR 2'de Ultra - yüksek arası üstelik FXAA açık şekilde hiç üzmedi. 40 - 50 FPS arası bitirdim oyunu. Hele ekran kartına ufak bir OC ile 45 - 60 arası oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı