GTX 1650 sistemin oyun performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10
Rahatlıkla açar.
Çok sağolun hocam o zaman 144hz monitör tercihinde bulunayım ben.
Rahatlıkla açar.

Hocam siz bilgisayardan FPS değerlerinden çok anladığınız için size soruyorum benim arkadaşlarımın bilgisayarı düşük sistem o yüzden onlarla bazen Minecraft oynamayı planlıyoruz böyle RTX modlu bir mod indirsem kendim açsam 60FPS üstü verir mi peki Minecraft RTX modu shader paketi gibi düşünün.

Son düzenleme:
Merhaba yeni bir sistem almayı planlıyoruz içerisinde GTX 1650 4 GB + i5 10400F var stok sorunu yok. Acaba sizce istediğim oyunları oynatır mı onu yazacağım.

(Ekleme Sistem Linux Gelecekmiş Ama Windows Yapabilir miyim bir de?)

GTA V yüksek ayarlar.
Valorant yüksek ayarlar.
CS:GO yüksek ayarlar.
RDR 2 orta ayarlar.
ETS 2 yüksek ayarlar.
Payday 2 orta ayarlar.

Bunları 60 FPS üstü çalıştırır mı bu bilgisayar? FPS tahmini yaparsanız daha güzel olur.
RDR2 üzebilir. Ben sadece doku kalitesini ultra yapıyorum 4gb doluyor. Gtx 970 ile OC yaparak 40-70 FPS alıyorum. Diğer kalan şeyler LOW.

Windows Yaparsınız yine rahat olun tüm oyunlarda 60 üstü verir.
Bence Böyle bir sisteme en az 144Hz monitör şart.

Evet 144Hz monitör almayı planlıyorum ama Valorant 144 FPS üstü verir mi ki?
RDR2 üzebilir. Ben sadece doku kalitesini Ultra yapıyorum 4 GB doluyor. GTX 970 ile OC yaparak 40-70 FPS alıyorum. Diğer kalan şeyler Low.

Orta-Düşük Ayarlar yapsam 30FPS bile yeter bana hocam

Orta-Düşük Ayarlar yapsam 30FPS bile yeter bana hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayarları ilk baştaki gibi yap önce görüntü net değil FPS fazla olursa yükseltirsin 60 FPS dediğiniz için öyle dedim.

Tabii ki 144 üstü verir ben bile RX 560 ile 120 FPS alıyorum 200 üstü bile verebilir.
Peki sağolun.
Tabii ki 144 üstü verir ben bile RX 560 ile 120 FPS alıyorum 200 üstü bile verebilir.

Bir de Arkadaşlarım'ın sistemi düşük olduğu için Minecraft oynuyacağız bir süre ve bende shader paket yani RTX modu gibi bir mod yüklemek istiyorum şöyle düşünün Minecraft gerçekci modu 60 FPS üstü verir mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı