GTX 1650 Super Mafia 1 Definitive Edition'da 85 dereceye çıkıyor

Wostid Reis

Decipat
Ekran kartım 1650S Mafia 1 de. Oynarken ekran akrtım 85 dereceleri geçiyor ama internetteki oynanış videoları 65 70FPS falan neden böyle? FPS limiti koyma var mı? V-Sync açık olmasına rağmen aldığım sıcaklık değerleri anormal. Size şöyle söyleyeyim merak edip en düşük ayarlara aldım ve 1280x700 yaptım ona rağmen 75 dereceleri geçiyor. Bu normal değil bence. FPS'i 30'a sabitlemenin bir yolu var mı? Yeni konu mu açmalıyım 1 saat oldu açalı onaylamayacak mısınız?

Son düzenleme:
Ekran kartım 1650S Mafia 1 de. Oynarken ekran akrtım 85 dereceleri geçiyor ama internetteki oynanış videoları 65 70FPS falan neden böyle? FPS limiti koyma var mı? V-Sync açık olmasına rağmen aldığım sıcaklık değerleri anormal. Size şöyle söyleyeyim merak edip en düşük ayarlara aldım ve 1280x700 yaptım ona rağmen 75 dereceleri geçiyor. Bu normal değil bence. FPS'i 30'a sabitlemenin bir yolu var mı? Yeni konu mu açmalıyım 1 saat oldu açalı onaylamayacak mısınız?
PC'nize bakım yapma vakti gelmiş. Kasayı açıp detaylı temizlik yapın.

Aslında çok da fazla olmamış ama PC temiz diyorsunuz. Fanıda çalışıyor ise tek çare bu gibi gözüküyor. Macunu yeniletin.
Şöyle söyleyeyim ekran kartının içinde toz birikintileri var baya gözüküyor ama temizleyebileceğim bir yerde değil içinin falan sökülmesi lazım ondanda anlamıyorum en iyi temizlettirmek ve macun yenilemesi herhalde.

Şöyle söyleyeyim ekran kartının içinde toz birikintileri var bayağı gözüküyor ama temizleyebileceğim bir yerde değil içinin falan sökülmesi lazım ondanda anlamıyorum en iyi temizlettirmek ve macun yenilemesi herhalde.
Hocam hava üflemek için bir aparatınız varsa içine hava basabilirsiniz. Saç kurutma makinenizde soğuk mod var ise o iş görecektir. Eğer benzeri bir aparatınız yok ise dediğiniz gibi temizlettirmek ve macun yenilenmesi en sağlıklı olanıdır.

Geri
Yukarı