GTX 1650 Super sistem Supraland'de düşük FPS veriyor

bekolacim

Centipat
Daha fazla  
Supraland bitirmiştim. Tekrar başlayacaktım ama FPS düşüktü. Oynanacak gibi değildi. 40 50 FPS ve hep donmalar oluyordu. Epic grafikte oynuyordum. Bunlar oldu. Düşürsem oynanıyor gibi ama Epic grafikte oynamak istiyorum. 2 tane oyunu var, ikisi de aynı ve asıl sorun Epic ayarlarda çok iyi bir şekilde kasmadan oynuyordum. Ama şimdi oynanmıyor. Driver güncel. Ekran kartı GTX 1650 Super.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar süre önce oynuyordunuz. Eğer çok zaman geçtiyse işlemci macunu değişmesi gerekebilir yada fanlar tozlanmış olabilir.

Supraland bitirmiştim. Tekrar başlayacaktım ama FPS düşüktü. Oynanacak gibi değildi. 40 50 FPS ve hep donmalar oluyordu. Epic grafikte oynuyordum. Bunlar oldu. Düşürsem oynanıyor gibi ama Epic grafikte oynamak istiyorum. 2 tane oyunu var, ikisi de aynı ve asıl sorun Epic ayarlarda çok iyi bir şekilde kasmadan oynuyordum. Ama şimdi oynanmıyor. Driver güncel. Ekran kartı GTX 1650 Super.
Sadece ekran kartı bilgisi verdin kullandığın işlemci nedir belki darboğaz yapıyordur

Sıcaklıkları MSI Afterburner ile kontrol edip buraya atın.

AMD Ryzen 5 3600 6-Core.
Eski ekran kartınız driverları yüklü olabilir, bütün ekran kartı driverları silip experience'den özel kurulum yapmanız sorunu düzeltecektir

Geri
Yukarı