GTX 1650 Super sistemde CS:GO'da FPS düşüklüğü

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bende 1660 Super, 8 GB 3000 MHz DDR4 tek modül RAM, Ryzen 7 2700X, 250GB SSD ve 1TB HDD var fakat internetim iyi olmadığından CS:GO'da botlarla oynuyorum. Ölüm maçında çok takılıyor. Bazen sabah PC'mi açtığım anda Windows'u etkinleştir, çıkar ve bilgisayarı yeniden başlat seçeneğine tıkladıktan sonra yazı gider ve ben her çıktığında o yazı yani Windows'u etkinleştir yeniden başlattım. Bu yüzden takılma yapıyor olabilir mi? Yardım ederseniz çok sevinirim :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an yok mesela yeniden başlatınca gidiyor alttaki yazı ekinleştirma ayarlarında cihazınızı herhangi bir ürün anahtarının bulunmadığını bildirdi diyor

Şöyle oluyor KMS adlı bir program üzerinden yapabiliyorsunuz. Tabii güvenirliği tartışılır ama benim için sakıncası yok diyorsanız kullanabilirsiniz.

Şöyle ben eski PC'den yeni PC'ye yeni bir SSD taşıdım fakat o SSD'nin içinde Windows 10 kurulu idi yeni sisteme taşıdıktan sonra sistrem açıldı Windows sıfırla kısmından sıfırladık çevrim dışı hesabı seçtikten sonra ise hal oldu fakat onun içinde 20TL'ye aldığımız anahtar vardı o da gitti kurumuş boğazım :D

Aldığınız anahtarı not etmediniz mi? :)
yok ya bir tanıdığa verdik o da girdi notta etmedi :D aga b
çevrimdı
şı hesap yerine microsoft yerinden oturm açsam kurtarırmıyım tekrar sıfırlasam :D
Çevrimdı

Şı hesap yerine Microsoft yerinden oturm açsam kurtarır mıyım tekrar sıfırlasam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı