GTX 1650 Super ve Ryzen 5 2600 sistem alınır mı?

hamzaa433

Centipat
Kasa değişmeli, Powerboost PSU'ya sistem emanet edilmez. Bakın, kaç kere konu açtınız. Hepsinde de aynı cevabı veriyorum. Amacım düzgün bir ürün almanızı sağlamak. Sürekli göz ardı etmek yerine dinlemenizi öneriyorum.

Peki anakartınız nedir alacagım anakartın sogutucusu mevcut değilmiş galiba sizce işlemcimin sıcaklı değeri yükselir mi?

Bu arada aynı RAM'ler mevut Corsair marka 3000MHz bende anakart B450 M-A Pro Max var. Anakartlar hakkında pek fazla bilgim yok ama anakartınızın fiyatına göre güzel bir anakart bence işlemci sıcaklığını bilmiyorum ama termal macun bittiği zaman değiştirirseniz sorun çıkartmaz.
AMD 2600-MSI GTX1650 SUPER VENTUS XS OC-B450M-A PRO MAX-WD 1TB-CORSAIR 8GB RAM - Vatan Bilgisayar

Bakmanızı öneririm.

Bu arada aynı RAM'ler mevut Corsair marka 3000MHz bende anakart B450 M-A Pro Max var. Anakartlar hakkında pek fazla bilgim yok ama anakartınızın fiyatına göre güzel bir anakart bence işlemci sıcaklığını bilmiyorum ama termal macun bittiği zaman değiştirirseniz sorun çıkartmaz.
AMD 2600-MSI GTX1650 SUPER VENTUS XS OC-B450M-A PRO MAX-WD 1TB-CORSAIR 8GB RAM - Vatan Bilgisayar

Bakmanızı öneririm.
Yanıtınız için teşekkür ederim. 8GB RAM'in çok yeterli olacağını düşünmüyorum (tabii siz daha iyi bilirsiniz). Vatan Bilgisayar'ın mağazasında bunu değişme imkanı vs. bulunuyor mu? Son olarak da bu kasanın bahsettiğim sistemdeki kasadan farkı çok mudur? Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı