Ryzen 5 2600 ve GTX 1650 Super sistem alınır mı?

metinich

Hectopat
Öncelikle herkese merhabalar, kafamda İtopya sitesi üzerinden hazır sistemi özelleştirerek bu hale getirdim.

e9oL9G.jpg

Sisteminde kendisi bu şekilde, bütçem maksimum bu kadar daha üstüne çıkamıyorum, hatta altına insem muazzam olur.

Bir de bu sistem var ama ekran kartı yorumları vahim;CHERRY-SUPREME/ASUS TUF GTX 1660 SUPER OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA

Yorumlarınız ve paylaşacağınız bilgiler için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhabalar, kafamda İtopya sitesi üzerinden hazır sistemi özelleştirerek bu hale getirdim.

Eki Görüntüle 542637

Sisteminde kendisi bu şekilde, bütçem maksimum bu kadar daha üstüne çıkamıyorum, hatta altına insem muazzam olur.

Bir de bu sistem var ama ekran kartı yorumları vahim;CHERRY-SUPREME/ASUS TUF GTX 1660 SUPER OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA

Yorumlarınız ve paylaşacağınız bilgiler için teşekkür ederim.

Ekran kartı gayet iyi işlemci de öyle ama ben 10 15FPS fazladan istemiyorum bütçem azalsın dersen R5 2600'e düşürebilirsin.

İşlemcisi 3500X'li olan sistemin benzerini alın. 1660 Super'de olsun ama TUF modeli olmasın ısınma sorunu var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı