GTX 1650 Ti Battlefield 5 FPS düşmesi

furkanparva

Femtopat
Daha fazla  
Laptopu daha yeni aldım özellikleri: R5 4600h, GTX 1650 Ti, 8 GB 3200MHz, 256 SSD, 1TB HDD. Oyunlar harddiskte.
Ayarların hepsi Low'da ama sürekli FPS düşmesi oluyor. NFS Heat ve W3'te bu sorunu yaşamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopu daha yeni aldım özellikleri: R5 4600h, GTX 1650 Ti, 8 GB 3200MHz, 256 SSD, 1TB HDD. Oyunlar harddiskte.
Ayarların hepsi Low'da ama sürekli FPS düşmesi oluyor. NFS Heat ve W3'te bu sorunu yaşamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Hocam ayarları düşürmek daha fazla FPS kaybetmenize neden olacak. MSI Afterburner ile değerleri takip edip, işlemciniz ve ekran kartınızın birbirlerini besledikleri değerlere gelene kadar ayarları yükseltin. RAM'iniz tek kanal ise burada bir performans kaybınız zaten söz konusu. Ayrıca 8GB RAM günümüz oyunları için çok yetersiz kalıyor ve Battlefield V RAM canavarı bir oyun. En yakın zamanda 1 adet daha 8GB 3200MHz RAM alın. Alacağınız performansa şaşıracaksınız.

Hocam ayarları düşürmek daha fazla FPS kaybetmenize neden olacak. MSI Afterburner ile değerleri takip edip, işlemciniz ve ekran kartınızın birbirlerini besledikleri değerlere gelene kadar ayarları yükseltin. RAM'iniz tek kanal ise burada bir performans kaybınız zaten söz konusu. Ayrıca 8 GB RAM günümüz oyunları için çok yetersiz kalıyor ve Battlefield V RAM canavarı bir oyun. En yakın zamanda 1 adet daha 8 GB 3200MHz RAM alın. Alacağınız performansa şaşıracaksınız.

7200 MB kullanıyor zaten RAM ayrıca FPS anlık düşerken diğer degerlerde düşüyor sıcakloık ve RAM kullanımı hariç.
Arkadaşlar Battlefield 1'i yükledim ne bir drop ne bir FPS kaybı almam gereken degerler olan Ultra'da 75 FPS'yi aldım galiba sorun BF5 ile alakalaı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı