GTX 1650 Ti "ırql_not_less_or_equal" mavi ekran hatası

Ozerf

Hectopat
Herkese merhaba, 3 aylık yeni sayılabilecek Laptop'um ile dün akşam arkadaşlarla Call of Duty Warzone oynarken Laptop'um aniden mavi ekran hatası verdi ve kendini yeniden başlattı. Karşılaştığım mavi ekran hatasının ismi şudur: "ırql_not_less_or_equal". Sistem özelliklerini aşağıya yazdım ve minidump dosyasının Google Drive linkini yine aşağıya ekledim. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Herkese şimdiden teşekkür ederim. Bu arada Warzone HDD'ye yüklü konumdadır.

Minidump dosyası: minidump dosyası - Google Drive

İşlemci: Intel Core i510200H.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti.
RAM: 8 GB.
1 TB HDD ve 256 GB SSD mevcut.

Razer'ın yazılımı yüklü mü? Yüklüyse silin. Herhangi bir klavye yazılımı varsa silin. Klavye ve fare dışındaki USB cihazlarını çıkartın ve klavyeyle fareyi başka portlara takın.

Rehberi uygulayın:

Razer'ın yazılımı yüklü mü? Yüklüyse silin. Herhangi bir klavye yazılımı varsa silin. Klavye ve fare dışındaki USB cihazlarını çıkartın ve klavyeyle fareyi başka portlara takın.

Rehberi uygulayın:

Bilgisayarımda Razer'ın herhangi bir uygulaması yüklü değil ürünlerini kullanmıyorum zaten. Fakat 3 senelik eski bir Rampage marka Laptop soğutucusu ve yeni aldığım kulaklığı takılıydı oyun esnasında. Bunun etkisi var mıdır?

Geri
Yukarı