GTX 1650 Ti laptop için oyun tavsiyesi

ysfakbyr06

Hectopat
60 Hz i5 10.nesil GTX1650 Ti laptopla GTA 5'i bitirdim sizce laptopta Valorant mı oynamalıyım? Ki Valorant'ı beceremiyorum boss olmayan oyunlar tavsiye eder misiniz? Titanfall 2 oynuyorum şu an hikayeli oyun mu oynayayım yoksa Online mı? Ritonun oyunları beni kanser ediyor ama CS2 gir dersiniz ama onda daha berbatım FPS oyunları zorluyor beni hele bir de Online rekabetçi olunca geriliyorum.

Hocam hikayeli oyunlara bak istersen Mafia serisi gibi. Assassin's Creed serisinden de oyunlar olabilir.

Mafia oynayabilirim

Hocam hikayeli oyunlara bak istersen Mafia serisi gibi. Assassin's Creed serisinden de oyunlar olabilir.

Assassin's Creed'in roleplay yani RPG olmayan oyunları hangisini önerirsin level sistemi olmayan oyunu var mı Valhalla'ya da AC 3 önerme onları az oynayıp sildim.

Mafia oynayabilirim.

Assassin's Creed'in roleplay yani RPG olmayan oyunları hangisini önerirsin level sistemi olmayan oyunu var mı Valhalla'ya da AC 3 önerme onları az oynayıp sildim.

Hocam vallahi ben de AC Odyssey ve Origins oynadım. İkisini de çok beğendim. Ama ikisinde de level sistemi ve güçlenme tarzi şeyler var gene de sen bilirsin. Ayrıca Game Pass'te vardı ikisi de galiba.

Geri
Yukarı