GTX 1650 Ti laptop mavi ekran hatası

Enetekno

Decapat
Acer AN515-44 - 256 GB SSD - 8 GB RAM - GTX1650 Ti.
Merhaba benim cihazım 2.5 aylık şimdiye kadar 2 kere mavi ekran aldım. İlkini 1 ay önce PC açıldığında şifrei girerken bir anda mavi ekran verip tekrardan açılmıştı. Daha önce driver güncellediğim için herhalde yanlış driver güncelledim deyip takmamıştım. Az önce Netflix'te video açmaya çalışırken ilk önce mavi ekran vermeden PC kendini kapatıp tekrardan açtı daha sonra ardından tekrar açıldığında tekrar girmeye çalıştığımda mavi ekran verdi. Netflix'te daha önce farklı tarayıcılardan girmeme rağmen kendi kendine kapatıp açma sorunu vermişti. Bu sürekli tekrar edince ve mavi ekran 2.kez tekrarlayınca sizlere sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

DDU ile ekran kartı sürücünü kaldırıp 1650 Ti'ın sürücüsünü tekrar yükleyeceksiniz.
Merhaba dediğiniz işlem ile ekran kartını kaldırdım nvidia ekran kartını tekrar yüklerken bu hatayı verdi.GTX 1650Ti yüklemiştim aslında ama anlamadım ne yapmam gerekir
1613907476379.png

tamamdır neden böyle bir hata vermiş olabilir
bunu kurdum şimdi kurulum tamamlandı yeniden başladı başka birşey yapmam gerekiyor mu?
ilk verdiğiniz driverları da kurdum siyah ekran pencereli bir dosyada kısa kurulum oldu 3 tanesi 1 tanesi uzun oldu tam bilmediğim için söylemek istedim.
tüm bunları yapmış olmama rağmen tekrar mavi ekran hatası aldım
yardımcı olabilecek var mı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı