GTX 1650 Ti Monster Abra A7 düşük FPS

Egehan Uygun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, GTX 1650 Ti i7 10. nesil işlemcili Monster Abra A7 diz üstüne sahibim fakat CS:GO'da 160 FPS alıyorum. Nedenini çözümünü bilen var mıdır acaba?

Çok düşük değilmiş yani şarjda oynayın ve pili en iyi performansa getirin.
Denetim masası güç seçenekleri oradan plan ayarlarını değiştir gelişmiş güç ayarlarını değiştir

1606585639193.png

1606585651561.png

Bunları yap

Not: Laptop çok ısınıyorsa FPS düşüşü yaşanabilir.

Hangi ayarlarda oynuyorsunuz?
Düşük
D
Çok düşük değilmiş yani şarjda oynayın ve pili en iyi performansa getirin.
Denetim masası güç seçenekleri oradan plan ayarlarını değiştir gelişmiş güç ayarlarını değiştir

Eki Görüntüle 755341

Eki Görüntüle 755343

Bunları yap

Not: Laptop çok ısınıyorsa FPS düşüşü yaşanabilir.
Düşük değil zaten de böyle işlemci ekran kartına göre 160 gayet az laptopta ısınma sorunu olmuyor yani ilk çalıştırdığımda da 160 kapatırken de 160 civarı

Düşük
D

Düşük değil zaten de böyle işlemci ekran kartına göre 160 gayet az laptopta ısınma sorunu olmuyor yani ilk çalıştırdığımda da 160 kapatırken de 160 civarı

Şarjdamı oynuyorsunuz? Şarjda oynuyorsanız başka bir Şarj aleti takın ve FPS hala aynı mı kontrol edin. Windows Arama yerine Grafik Ayarları yazın. Oradan Göz At'a basın CS:GO oyununu ekleyin sonra seçenekler'e basın oradan yüksek ayar seçin. Pili En iyi performansa alın

1606590282078.png

Diğer dediklerimi yaptınız mı? Orada belirtmemişsinizde merak ettim

Şarjdamı oynuyorsunuz? Şarjda oynuyorsanız başka bir Şarj aleti takın ve FPS hala aynı mı kontrol edin. Windows Arama yerine Grafik Ayarları yazın. Oradan Göz At'a basın CS:GO oyununu ekleyin sonra seçenekler'e basın oradan yüksek ayar seçin. Pili En iyi performansa alın

Eki Görüntüle 755423

Diğer dediklerimi yaptınız mı? Orada belirtmemişsinizde merak ettim
-Şarjda oynuyorum
-Grafk ayarlarını şimdi yaptim bişey değişmedi teşekkürler yine de

Oyunu sırasıyla grafik ayarlarını yükseltin bunu bir yerde okumuştum. Düşük'ten ortaya çıkar 2 dakika takıl sonra yükseğe çıkar Windows arama yerinden oyun modunu açın ve diğer oyunlardada böyle oluyor mu?

Diğer oyunlarda da böyle oluyor oynanmayacak seviyede değil kasmıyor da fakat yani işlemci ve ekran kartına göre düşük FPS alıyor dediklernizi deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı