GTX 1650 Ti sistemde anlık FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 11

Güntürk

Decapat
Daha fazla  
Windows 11'e geçtikten sonra oynanamayacak derecede artan bir drop sorunum var. M.2 SSD kullanıyorum, oyunum orijinal ve GTX 1650 Ti - i5 10200H donanımlarım var. Çözümlerinizi bekliyorum.

Windows 11'e geçtikten sonra oynanamayacak derecede artan bir drop sorunum var. M.2 SSD kullanıyorum, oyunum orijinal ve GTX 1650 Ti - i5 10200H donanımlarım var. Çözümlerinizi bekliyorum.
Sıcaklıktan olabilir. İşlemciniz 4 çekirdekli. Bundan da olabilir ama sanmıyorum, bence 1. seçenek daha mantıklı. Sıcaklığınızı ölçün.
Sürücülerin en güncelini de kurun. Şuan bir sürücü varsa onu da DDU ile silin.
Windows 11'e geçtikten sonra sürücüleri kurmuşsunuzdur umarım.

Sıcaklıktan olabilir. İşlemciniz 4 çekirdekli. Bundan da olabilir ama sanmıyorum, bence 1. seçenek daha mantıklı. Sıcaklığınızı ölçün.
Sürücülerin en güncelini de kurun. Şuan bir sürücü varsa onu da DDU ile silin.
Windows 11'e geçtikten sonra sürücüleri kurmuşsunuzdur umarım.
Oyun GTA5. Windows 11'e Windows'un sağladığı güncelleme aracı ile geçtim. Geforce Experience ile ekran kartı sürücü güncelleştirme hariç Windows 10' dan kalan sürücüleri kullanıyorum. Windows Güncelleme Aracı sürücüleri güncelleniyor mu bilemem. Ama ben elle bir şey yapmadım.

Sıcaklık sorunu olabilir . Belki de Windows 11'den dolayı sıcaklık optimizasyon problemi vs olabilir. Vaktiniz ve internetiniz varsa bir daha windows 10'a geçmek sizin için iyi olabilir.

Geri
Yukarı