GTX 1650 Ti sistemde Spider-Man kasmıyor ama Miles Morales kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

kaan123pr

Centipat
Daha fazla  
RAM
8GB RAM
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
GTX 1650 Tİ
İşlemci
İ5-10300H
Spider-Man oynunun birincisini oynadım. Oyun çok nadir kasıyordu. Spider-Man oyununu sevdiğim için Miles Morales'i de aldım. Nedense bu oyun kasıyor. Ayarlarımı da aynı yaptım. Oyun yer yer 20'lere düşüyor. Oyun Türkçe yama kurdum belki o kastırıyor olabilir ama diğer oyunada kurmuştum. İki yamada exe ile açılıyordu. Bilen varsa yardım ederse sevinirim. Bir de bilgisayarım RDR 2 ve GoW gibi oyunlarda sabit 50 FPS veriyor yüksek orta ayarlar arasında.

Spider-Man oynunun birincisini oynadım. Oyun çok nadir kasıyordu. Spider-Man oyununu sevdiğim için Miles Morales'i de aldım. Nedense bu oyun kasıyor. Ayarlarımı da aynı yaptım. Oyun yer yer 20'lere düşüyor. Oyun Türkçe yama kurdum belki o kastırıyor olabilir ama diğer oyunada kurmuştum. İki yamada exe ile açılıyordu. Bilen varsa yardım ederse sevinirim. Bir de bilgisayarım RDR 2 ve GoW gibi oyunlarda sabit 50 FPS veriyor yüksek orta ayarlar arasında.
Ayarları en düşüğe çekip FSR'ı açın.
Hala oluyorsa yazın yardımcı olalım.

Frs 3 gelmeden FSR açmanın büyük bir mantığı yok eğer ekran kartınız GeForce Experience'nin hala destek verdiği ekran kartlarındansa,uygulamayı kurup oradan grafik ayarlarını yapın daha iyi performans alacaksınız.

NVIDIA GeForce Experience ile optimize etmeyi denesene. Bir de RAM 1x8 mi 2X 4 mü?

Laptop tam bilmiyorum ama 1x8 olması lazım.

Frs 3 gelmeden FSR açmanın büyük bir mantığı yok eğer ekran kartınız GeForce Experience'nin hala destek verdiği ekran kartlarındansa, uygulamayı kurup oradan grafik ayarlarını yapın daha iyi performans alacaksı

Bir deneyim

Son düzenleme:
Frs 3 gelmeden FSR açmanın büyük bir mantığı yok eğer ekran kartınız GeForce Experience'nin hala destek verdiği ekran kartlarındansa, uygulamayı kurup oradan grafik ayarlarını yapın daha iyi performans alacaksınız.

Yükledim optimizede ettim ama benimle dalga geçiyor sanki GeForce exp. En yüksek ayarlara çekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı