GTX 1650 Valorant'ta grafik değiştirmeme rağmen FPS değişmiyor

İşletim sistemi
Windows 11

neko27

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Gtx 1650
Valorant'ta ayarları değiştirsemde ayni FPS değeri aliyorum. Mesela yüksek ayarlarda 120 FPS alıyorken grafikleri düsuk yapip butun ayarlari kapattiğimda yine 120 FPS civarinda aliyorum. Bunun sebebi sizce nedir?

O işlemci o erkan kartıyla anladığım kadarıyla laptop kullanıyorsunuz mobilize işlemciler ve mobilize ekran kartları muadili kasalı versiyonlarından daha düşük FPS verirler aldığınız FPS değerli yüksek ayarlar için normal ama düşürünce aynısını vermesi normal değil vsycn açık olabilir.

O işlemci o erkan kartıyla anladığım kadarıyla laptop kullanıyorsunuz mobilize işlemciler ve mobilize ekran kartları muadili kasalı versiyonlarından daha düşük FPS verirler aldığınız FPS değerli yüksek ayarlar için normal ama düşürünce aynısını vermesi normal değil vsycn açık olabilir.
Evet laptop kullaniyorum. Vsycn kapali üstelik butun fps kisitlamalarini da kapattim

Oyuna bildiğim kadarıyla Update geldi büyük bir ondan kaynaklıda olabilir bu sistemsel olduğunu hiç sanmıyorum silip tekraren yüklemeyi deneyin derim.
Tamam denerim ama bu sadece valorantta degil baska oyunlarda da rastliyorum. Dying light 1 oynuyorum 1 saat felan oynadiktam sonra kasiyor. Arka planda cok sey yok. Grafigi dusuk yapiyorum hala kasiyor 20 fps de dolasiyor.

Ram 8 mi 8gb yetersiz kalabiliyor. DDU ile nvidiayi silip güncel sürümü tekrar yükleyebilirsin. Geforce experienceden optimize et diyebilirsin. Pek çok etken var fps etkileyen
Ram 16 valoranti optimize ediyorum. Ama silip tekrar yuklerim.

Geri
Yukarı