Çözüldü GTX 1650 ve i3-9100F sistemde oyunlar akıcı değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheDoctorBW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, GTX 1650 i3-9100F 8 GB RAM bilgisayarım ve Everest 1920 1080 75 Hz monitörüm var. Oyunlar akıcı değil. Hele 75 Hz yapmadan önce hiç akıcı değildi. RDR 2'de 50 FPS alıyorum, kasıyor gibi gösteriyor. VSync açıp kapalı veya FPS sabitleme bir işe yaramıyor ama gına geldi artık. Oyunları akıcı şekilde oynamak istiyorum. Oyunlar bana göre akıcı değil, olmuyor. Abimin bilgisayarını da denedim, öyle bir akıcı oynuyor ki şöyle diyeyim: YouTube'da 60 FPS'te nasıl akıcı oluyorsa bende 30 FPS'teki akıcılık oluyor. Sinirimi bozmaya başladı artık. Güzel çözümler üretin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, GTX 1650 i3-9100F 8 GB RAM bilgisayarım ve Everest 1920 1080 75 Hz monitörüm var. Oyunlar akıcı değil. Hele 75 Hz yapmadan önce hiç akıcı değildi. RDR 2'de 50 FPS alıyorum, kasıyor gibi gösteriyor. V-Sync açıp kapalı veya FPS sabitleme bir işe yaramıyor ama gına geldi artık. Oyunları akıcı şekilde oynamak istiyorum. Oyunlar bana göre akıcı değil, olmuyor. Abimin bilgisayarını da denedim, öyle bir akıcı oynuyor ki şöyle diyeyim: YouTube'da 60 FPS'te nasıl akıcı oluyorsa bende 30 FPS'teki akıcılık oluyor. Sinirimi bozmaya başladı artık. Güzel çözümler üretin.

RAM'dan kaynaklı Dual Channel yapın 1 adet RAM daha ekleyin çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı