GTX 1650 ve R5 3600 sistem ne kadar eder?

Vulgstein

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Arkadaşımın satmak istediği bir kasa var ve fiyat belirlerken her kafadan ayrı bir ses çıktığı için pek emin olamadık. Kasanın ilanı burada. Belirlenen fiyatla ilgili görüşlerinizi söylerseniz çok mutlu oluruz.

Kasayı 16.11.2021 tarihinde almış ve garantisi hala devam ediyormuş. İlana ek olarak buraya da kasanın içeriğini ekliyorum:
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB Ekran Kartı
  • AMD Ryzen 5 3600 6-Core İşlemci
  • ASUS Prime A520M-K Anakart
  • Silicon Power XPower Turbine 8x2 toplam 16 GB RAM
  • Kingston KC-2500 250GB SSD
  • Harici 500 GB HDD
Edit: İlanda yazıyor ama buraya da ekleyeyim arkadaşın belirlediği fiyat 8500 TL

Ölücüler teşkilatına hoş geldin kardeşim burada fiyat konusu açarsan sadece fiyatını öldürürler gayet normal bir fiyat kral.

@Nor0 Aynen dostum bizler ölücüler kralıyız. 10 bin bandında RX6600/i3-12100F'li hazır sistemler varken insanlar da parayı sağa sola savurup bu sisteme 8 bin TL verecek. Güzel iş. Böyle devam!

Herkese merhaba. Arkadaşımın satmak istediği bir kasa var ve fiyat belirlerken her kafadan ayrı bir ses çıktığı için pek emin olamadık. Kasanın ilanı burada. Belirlenen fiyatla ilgili görüşlerinizi söylerseniz çok mutlu oluruz.

Kasayı 16.11.2021 tarihinde almış ve garantisi hala devam ediyormuş. İlana ek olarak buraya da kasanın içeriğini ekliyorum:
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB Ekran Kartı
  • AMD Ryzen 5 3600 6-Core İşlemci
  • ASUS Prime A520M-K Anakart
  • Silicon Power XPower Turbine 8x2 toplam 16 GB RAM
  • Kingston KC-2500 250GB SSD
  • Harici 500 GB HDD
Edit: İlanda yazıyor ama buraya da ekleyeyim arkadaşın belirlediği fiyat 8500 TL

8 bin liraya daha güzel sistemler alırsın. Ya da üstüne biraz daha para ekle ondan da daha güzel sistemler alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı