GTX 1650 vs GTX 1650 Super

1650 Super tabii ki de kendimde INNO3D GTX 1650 Super kullanıyorum memnunum.

Merhaba bende bu 2 kart arasında kaldım. Şu ikisinden birisini almayı düşünüyorum.

İkisi de 1650 Super modeli. Arada ki farka değer mi? Gaming X ve Ventus fark nedir?

.

GTX 1650; RX 570'i bile geçemiyor, GTX 1050 Ti'ı geçer ancak GTX 1650S; RX 580 ile kapışıyor.

Galax GeForce GTX1650 Super EX (1-Click) OC 4GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (65SQL8DS61EX) - Ekran Kartı - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik zaten kart ısınmıyor da, ROG almak mantıksız geldi açıkçası.

Ventus ile Gaming X arasında ne gibi farklar var? Sayın moderatör bey bilgi rica etsem?

Merhaba bende bu 2 kart arasında kaldım. Şu ikisinden birisini almayı düşünüyorum.

İkisi de 1650 Super modeli. Arada ki farka değer mi? Gaming X ve Ventus fark nedir?

.

Ventus ile Gaming X arasında ne gibi farklar var? Sayın moderatör bey bilgi rica etsem?

Performans olarak fazla bir fark olmayacaktır Ventus'ü alın aradaki fiyat farkına değmez bence zaten fazla da ısınan bir kart değil.

Performans olarak fazla bir fark olmayacaktır Ventus'ü alın aradaki fiyat farkına değmez bence zaten fazla da ısınan bir kart değil.

Kesinlikle 1660 Super alın diyenler çoğunlukta.

İyice kafam allak bullak oldu :)
1650 Super tabii ki de kendimde INNO3D GTX 1650 Super kullanıyorum memnunum.

Kart alındı Teşekkürler. 1650S model.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı